स्रष्टा प्रतिष्ठान नेपालको आयोजनामा कविता प्रतियोगिता

195 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १० जेष्ठ २०७१, शनिबार १६:२२

सम्पादक: Dhadingnews.com

काठमाण्डौं–नेपाली भाषा साहित्यका उत्थानका लागि भन्दै स्रष्टा प्रतिष्ठान नेपालको आयोजनामा शुक्रबार आर.आर क्याम्पस काठमाण्डौंमा भएको कविता प्रतियोगीतामा लागि विशेष प्रथम राजु स्याङताङ्, द्वितिय जनक घिमिरे ,तृतीय नरेश रेग्मी र अभस्त यात्रले सान्त्वना स्थान हासील गर्न सफल हुनु भएको छ ।
प्रतियोगीताका प्रमुख अतिथी प्रा.डा. वर्तराज आचार्यले समग्र नेपाली भाषा साहित्यको बारेमा चर्चा परिचर्चा गर्दै स्रष्टा प्रतिष्ठानले महत्वपुर्ण कार्यक्रम आयोजना गरेको भन्दै विषेश धन्यवाद ज्ञापन गर्न भयो । कार्यक्रममा संस्थाका सल्लाहकार भिक्टर प्रत्रधानले र समालोचक डि.पी. अर्यालले सिर्जना र यसको भविष्यको बारेमा प्रष्ट्याउँदै शुभकामना मन्तव्य दिनु भयो ।
कार्यक्रममा कवि तथा गजलकार बलराम दाहाल, कवि रमेश शुभेच्छु ,प्रा. प्रभा भट्टराई पशुपति पराजुली सालघारीले कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै कविता तथा गजल बाचन गर्नु भयो ।  आगामि दिनमा पनि यस्ता महत्वपुर्ण कार्यक्रम गर्ने र सातदिने कविता प्रशिक्षण कार्यक्रम गर्ने संस्थाकी अध्यक्ष अमृता अर्यालले बताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१० जेष्ठ २०७१, शनिबार १६:२२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories