नेपाली श्रष्टाहरू भारततर्फ

142 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ जेष्ठ २०७१, बिहीबार ०६:१५

सम्पादक: Dhadingnews.com

माधव अधिकारी
काठमाडौं ,१५ जेठ

नेपाली श्रष्टाहरूको एउटा समूह विहीबारदेखि भारत यात्रामा निस्केको छ । सिलिगुडी, कालिम्पोङ् र सिक्किममा काविता उत्सव गर्न सो समूह भारततर्फ लागेको हो । देवकोटा लुसुन प्रज्ञाप्रतिष्ठानको परिकल्पना र प्रेस क्लब आफ सिक्किमको औपचारिक निमन्त्रणामा भ्रमणको आयोजनका गरिएको हो । कार्यक्रमलाई सिलिगुडीमा कवि भक्त राई स्मृति मण्डप र कालिम्पोङ्मा सडक कविता समूहले सह–संयोजन गर्दैछन् ।
यात्रामा समालोचक निनु चापागाइँ, कवितहरू विवश पोखरेल, हरिगोविन्द लुइँटेल, कृष्ण प्रसाइँ, प्रतीक ढकाल, भूपिन, ज्योति जङ्गल, हेमन्त विवश, महेश पौड्याल, हेमन यात्री, सीमा आभास, हेम प्रभास, र राबत तथा पत्रकार पर्वत पोर्तेल समेल छन् । श्रष्टाहरूले सिलिगुडी, कालिम्पोङ् र गान्तोकमा कविता उत्सव सम्पन्न गर्नेछन् ।

नेपालीभाषी श्रष्टाहरूका बीच प्रेम, सदभाव र आपसी समझदारी बढाउनु कार्यक्रमको उद्देश्य रहेको कार्यक्रमका सह–संयोजक महेश पौड्यालले बताए । “हामी भारतका अन्य नेपाली भाषी क्षेत्रमा पनि निकट भविष्यमा यस प्रकारका उत्सव सम्पन्न गर्नेछौं,” पौड्यालले भने ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ जेष्ठ २०७१, बिहीबार ०६:१५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories