छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा परि धादिङमा एकको मृत्यु एक घाईते

413 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १६ असार २०७१, सोमबार ०९:०४

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

धादिङ,१६ असार ः आईतवार वेलुकी पख भएको दुईवटा छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा परि धादिङ जिल्लामा एक जनाको ज्यान गएको छ भने एक जना गम्भिर घाईते भएका छन ।
धादिङको थाक्रे गाविस वडा नम्बर ३ महादेववेशीका ३५ बर्षिय देवेन्द्र मल्लको आईतवार सांझ करेन्ट लागेर ज्यान गएको हो । महादेववेसीका रामशरण थापाको घरमा ढलानको लागि प्लाष्टिक तान्दा विजुलीको तारसर्ट भई मल्ललाई करेन्ट लागेको थियो । करेन्ट लागेर वेहोस भएका मल्ललाई आईतवारनै उपचारकालागी शिव दर्शन अस्पताल धार्के लगिएकोमा उनको बाटोमा नै मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय खानीखोलाले जनाएको छ ।
उपचारका लागि अस्पताल लगिएको व्यक्तिको चि वाटोमै मृत्यु भएको खबर प्राप्त हुनासाथ घटनास्थल पुगेको प्रहरी टोलीले लाशजाँच समेतको कार्य सम्पन्न गरी पोष्टमार्टमको लागि गजुरी स्थित प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र पठाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जानकारी दिएको छ ।
त्यसैगरी काठमाण्डौबाट चितवन तर्फ जादै गरेको ना४ख ४९१८ नम्वरको रोकी राखेको ट्रकलाई सोही दिशाबाट आएको ना४ख २१६७ नं.को ट्रकले पछाडीवाट ठक्कर दिदा धादिङको.भुमेस्थान गाविस वडा नम्बर ६ बस्ने वर्ष ५० को साईला तामाङ्ग घाईते भएका छन । आईतवार राती १०.४५ वजे नौविसे गाविसको वडा नम्बर १ मा भएको सो दुर्घटनामा परि घाईते भएका तामाङलाई रातीनै उपचारको लागि काठमाण्डौ पठाईएको र उनको अवस्था सामान्य रहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परेको दुवै सवारी साधन र चालक प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेको वताईएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१६ असार २०७१, सोमबार ०९:०४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मौसममा विस्तारै सुधार हुँदै

धादिङ । पश्चिमी न्यून चापीय वायुको प्रभावले बिहीबारदेखि प्रभावित मौसम शनिबारबाट विस्तारै सुधार हुँदै जान थालेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । नेपालमा पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव.....

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

Categories