अपाङगता सम्बन्धी अभिमुखीकरण तथा छात्रबृत्ति वितरण

146 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १९ असार २०७१, बिहीबार १७:५४

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

images (4)धादिङ÷अपाङगता पुनस्र्थापना केन्द्र धादिङले आयोजना गरेको अपाङगता सम्बन्धी अभिमुखीकरण तथा छात्रबृत्ति वितरण कार्यक्रम विहीवार नीलकण्ठ नगरपालिकाको मुरलीभन्ज्याङ स्थित वडा कार्यालय भवनमा सम्पन्न भएको छ । अपाङगता बाल अस्पताल बनेपाद्धारा सञ्चालित सि. आ. सि. परियोजना धादिङको प्राविधिक सहयोगमा सञ्चालन गरेको छात्रबृत्ति कार्यक्रममा विभिन्न विधाबाट शारीरिक रुपमले अपाङगता भएका १२ जना बालबालिकाहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ । नेत्रहिन संघ धादिङका अध्यक्ष आस्बिन लम्सालको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङका जिल्ला शिक्षा अधिकारी दिपेन्द्र सुवेदीको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो । जिल्ला शिक्षा अधिकारी दिपेन्द्र सुवेदीले धादिङ जिल्लाको ५० वटै विद्यालयहरुमा अपाङगता मैत्री पूर्ण बातावरण बनाउने तयारीमा लाागि रहेको र आगामि बर्षहरुमा अन्य अपाङगताहरुलाई पनि समेट्नु पर्नेमा जोड दिनु भएको थियो । कार्यक्रममा नगरपालिकाका वडा सचिवका साथै विभिन्न राजनीतिक दलका पार्टी प्रतिनिधिहरु, विभिन्न संघ÷संस्थाका प्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१९ असार २०७१, बिहीबार १७:५४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु भएको छ । सुरुङमार्ग निर्माणको जिम्मेवारी पाएका जापानी निर्माण संस्था हाजमा आङ्दो कर्पोरेशनले.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

हाडनाताकरणी मुद्दाका फरार अभियुक्त २२ वर्ष पछी पक्राउ

धादिङ -जिल्लामा फरार प्रतिवादी पक्राउ अभियान संचालन गरिरहेको धादिङ प्रहरीले हाडनाता करणी अपराध गरेर फरार रहेका.....

धादिङका एसपी फेरिए, अब धादिङको प्रहरी प्रमुखमा रविन्द्र रेग्मी

धादिङ- प्रहरी प्रधान कार्यालयले धादिङ लगायत चार जिल्लाको प्रहरी नेतृत्व हेरफेर गरेको छ । प्रहरी प्रधान.....

Categories