अपाङगता सम्बन्धी अभिमुखीकरण तथा छात्रबृत्ति वितरण

204 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १९ असार २०७१, बिहीबार १७:५४

सम्पादक: Dhadingnews.com

images (4)धादिङ÷अपाङगता पुनस्र्थापना केन्द्र धादिङले आयोजना गरेको अपाङगता सम्बन्धी अभिमुखीकरण तथा छात्रबृत्ति वितरण कार्यक्रम विहीवार नीलकण्ठ नगरपालिकाको मुरलीभन्ज्याङ स्थित वडा कार्यालय भवनमा सम्पन्न भएको छ । अपाङगता बाल अस्पताल बनेपाद्धारा सञ्चालित सि. आ. सि. परियोजना धादिङको प्राविधिक सहयोगमा सञ्चालन गरेको छात्रबृत्ति कार्यक्रममा विभिन्न विधाबाट शारीरिक रुपमले अपाङगता भएका १२ जना बालबालिकाहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ । नेत्रहिन संघ धादिङका अध्यक्ष आस्बिन लम्सालको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङका जिल्ला शिक्षा अधिकारी दिपेन्द्र सुवेदीको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो । जिल्ला शिक्षा अधिकारी दिपेन्द्र सुवेदीले धादिङ जिल्लाको ५० वटै विद्यालयहरुमा अपाङगता मैत्री पूर्ण बातावरण बनाउने तयारीमा लाागि रहेको र आगामि बर्षहरुमा अन्य अपाङगताहरुलाई पनि समेट्नु पर्नेमा जोड दिनु भएको थियो । कार्यक्रममा नगरपालिकाका वडा सचिवका साथै विभिन्न राजनीतिक दलका पार्टी प्रतिनिधिहरु, विभिन्न संघ÷संस्थाका प्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१९ असार २०७१, बिहीबार १७:५४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories