न्यू डायमण्डद्वारा राष्ट्रिय भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि रक्षा

166 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ भाद्र २०७१, आईतवार ०६:४२

सम्पादक: Dhading News

 

 

विजय नेपाल /पोखरा
new diamaond cupसाविक विजेता न्यू डायमण्ड एकेडेमीले पोखराको लामाचौरमा आयोजित राष्ट्रियस्तरको महिला भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि रक्षा गरेको छ ।
तीजको अवसरमा स्थानीय नवआदर्श सामुदायिक विकास समाजले १८ औं वार्षिकोत्सवमा आयोजना गरेको हरितालिका तीज महोत्सव एवं राष्ट्रिय महिला भलिबल प्रतियोगितामा न्यू डायमण्डले उपाधिसहित नगद ५० हजार साथमा ट्रफी जितेको हो ।
लामाचौरमा बिहीबार सम्पन्न फाइनलमा चिरपरिचित प्रतिद्वन्द्वी सशस्त्र प्रहरी बल (एपीएफ) को टीमलाई ३–१ को सेटमा पराजित गर्दा उसले २२–२५, २५–२१, २५–२३ र २५–११ को स्कोर निकालेको हो । उपविजेता एपीएफले ट्रफीसहित ३० हजार हात पार्यो ।
प्रतियोगितामा नेपाल प्रहरी तेस्रो भयो भने पश्चिमाञ्चल भलिबल संघको टीम चौथो भयो । तेस्रो स्थानको लागि भएको खेलमा प्रहरीले पश्चिमाञ्चललाई २५–१७, २५–१९ र २५–२१ को सोझो सेटमा पराजित गर्न सफल भएको थियो । उनीहरुले क्रमशः १५ हजार रा १० हजार साथमा ट्रफी प्राप्त गरे ।
न्यू डायमण्डले विधागतरुपमा ३ उपाधि भित्रायो । उत्कृष्ट खेलाडीको रुपमा न्यू डायमण्डकी प्रतिभा माली घोषित हुँदै मोवाइल सेट जितिन् भने वेष्ट स्पाइकर रमिला तण्डुकार र सर्भर कृपा अधिकारी घोषित भइन् । पश्चिमाञ्चलकी मनिषा चौधरी वेष्ट ब्लकर, नेपाल प्रहरीकी कमला पुन वेष्ट डिफेण्डर र वेष्ट सेटर एपीएफकी विनिता बुढाथोकी घोषित भइन् ।
खेलाडीहरुको मेहनतले यसपालि पनि उपाधि जित्न सकिएको भन्दै न्यू डायमण्डका प्रशिक्षक कुमार राईले खुशी व्यक्त गरे । ३ दिनसम्म चलेको प्रतियोगितामा ६ टीमले भाग लिएका थिए ।
यस्तै, अन्तरबिद्यालयस्तरीय छात्रा भलिवल प्रतियोगिताको उपाधि भने रामघाटको टप्स उच्च माविले जितेको छ । फाइनलमा नोभेल इण्टरनेश्नल एकेडेमीलाई २५–१७ र २५–१३ को सोझो सेटमा पराजित गर्दै उसले २५ हजार १०१ पुरस्कार पायो भने उपविजेता नोभेलेले १५ हजार १०१ पुरस्कार पायो । प्रतियोगितामा टप्सकी मनिषा चौधरी नै स्कुलस्तरको छात्रा भलिबलमा उत्कृष्ट खेलाडी घोषित भइन् । खेलमा ७ टीमले भाग लिएको प्रतियोगिता संयोजक सुशीलकुमार श्रेष्ठले बताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ भाद्र २०७१, आईतवार ०६:४२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories