न्यू डायमण्डद्वारा राष्ट्रिय भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि रक्षा

238 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ भाद्र २०७१, आईतवार ०६:४२

सम्पादक: Dhading News

विजय नेपाल /पोखरा
new diamaond cupसाविक विजेता न्यू डायमण्ड एकेडेमीले पोखराको लामाचौरमा आयोजित राष्ट्रियस्तरको महिला भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि रक्षा गरेको छ ।
तीजको अवसरमा स्थानीय नवआदर्श सामुदायिक विकास समाजले १८ औं वार्षिकोत्सवमा आयोजना गरेको हरितालिका तीज महोत्सव एवं राष्ट्रिय महिला भलिबल प्रतियोगितामा न्यू डायमण्डले उपाधिसहित नगद ५० हजार साथमा ट्रफी जितेको हो ।
लामाचौरमा बिहीबार सम्पन्न फाइनलमा चिरपरिचित प्रतिद्वन्द्वी सशस्त्र प्रहरी बल (एपीएफ) को टीमलाई ३–१ को सेटमा पराजित गर्दा उसले २२–२५, २५–२१, २५–२३ र २५–११ को स्कोर निकालेको हो । उपविजेता एपीएफले ट्रफीसहित ३० हजार हात पार्यो ।
प्रतियोगितामा नेपाल प्रहरी तेस्रो भयो भने पश्चिमाञ्चल भलिबल संघको टीम चौथो भयो । तेस्रो स्थानको लागि भएको खेलमा प्रहरीले पश्चिमाञ्चललाई २५–१७, २५–१९ र २५–२१ को सोझो सेटमा पराजित गर्न सफल भएको थियो । उनीहरुले क्रमशः १५ हजार रा १० हजार साथमा ट्रफी प्राप्त गरे ।
न्यू डायमण्डले विधागतरुपमा ३ उपाधि भित्रायो । उत्कृष्ट खेलाडीको रुपमा न्यू डायमण्डकी प्रतिभा माली घोषित हुँदै मोवाइल सेट जितिन् भने वेष्ट स्पाइकर रमिला तण्डुकार र सर्भर कृपा अधिकारी घोषित भइन् । पश्चिमाञ्चलकी मनिषा चौधरी वेष्ट ब्लकर, नेपाल प्रहरीकी कमला पुन वेष्ट डिफेण्डर र वेष्ट सेटर एपीएफकी विनिता बुढाथोकी घोषित भइन् ।
खेलाडीहरुको मेहनतले यसपालि पनि उपाधि जित्न सकिएको भन्दै न्यू डायमण्डका प्रशिक्षक कुमार राईले खुशी व्यक्त गरे । ३ दिनसम्म चलेको प्रतियोगितामा ६ टीमले भाग लिएका थिए ।
यस्तै, अन्तरबिद्यालयस्तरीय छात्रा भलिवल प्रतियोगिताको उपाधि भने रामघाटको टप्स उच्च माविले जितेको छ । फाइनलमा नोभेल इण्टरनेश्नल एकेडेमीलाई २५–१७ र २५–१३ को सोझो सेटमा पराजित गर्दै उसले २५ हजार १०१ पुरस्कार पायो भने उपविजेता नोभेलेले १५ हजार १०१ पुरस्कार पायो । प्रतियोगितामा टप्सकी मनिषा चौधरी नै स्कुलस्तरको छात्रा भलिबलमा उत्कृष्ट खेलाडी घोषित भइन् । खेलमा ७ टीमले भाग लिएको प्रतियोगिता संयोजक सुशीलकुमार श्रेष्ठले बताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ भाद्र २०७१, आईतवार ०६:४२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories