नेविसंघ धादिङको अध्यक्षमा इश्वर अधिकारी विजयी ,श्रीराम खतिवडालाई सर्वाधिक मत

313 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ भाद्र २०७१, आईतवार २१:१८

सम्पादक: Dhading News

ishwor adhikari धादिङ–नेपाल विद्यार्थी संघ धादिङको अध्यक्षमा इश्वर अधिकारी चयन हुनु भएको छ । धादिङवेसीमा जारी रहेको नेविसंघको तेह्रौ अधिवेशनबाट अधिकारी अध्यक्षमा चयन हुनुभएको हो । अध्यक्ष पदका प्रत्यासी रविसुदन थापाले ८४ र अधिकारीले १०४ मत ल्याएपछि अधिकारी अध्यक्ष पदमा निर्वाचित हुनुभएको हो । अध्यक्ष पदमा निर्वाचित अधिकारी लामो समय देखि नेविसंघ धादिङको सचिव पदमा कार्यरत हुनुहुन्थ्यो । अधिबेशनवाट कार्य समितिको सचिवमा डेविट घले, खुल्ला सदस्यहरुमा ठाकुर नेपाल,कुमारी तामाङ,राजन दनै,प्रदिप तिमिल्सिना,सोभित भण्डारी,हरी अधिकारी निर्वाचित भएका छन । यसै गरी खुल्ला महिला सदस्यहरु तर्फ अर्पणा थापा, देवकी कंडेल र सुमित्रा भण्डारी,क्याम्पस तर्फवाट विनोद नेपाल,पेचलस श्रेष्ठ, जनजाती तर्फवाट भोजवहादुर थापामगर भने निर्विरोध जिल्ला सदस्यमा चयन भएका छन । आठ जना केन्द्रिय प्रतिनिधि चयनका लागि पनि सदस्यहरुका बिच निर्वाचन भएको थियो । निर्वाचनवाट केन्द्रिय सदस्यमा निर्वाचित हुनेहरुमा सेतेमान तामाङ,सन्तोष लम्साल,श्रीराम खतिवडा,प्रमोद गिरी, उर्मिला थपलिया,दिपक कोईराला र विकास श्रेष्ठ रहेका छन । उर्मिला कंडेल भने निर्विरोध केन्द्रिय प्रतिनिधि चयन भएको निर्वाचन समितिले जनाएको छ । नेविसंघ जिल्ला कार्य समिति चयनका लागि बिद्यार्थीहरु दुई वटा प्यानल वनाएर निर्वाचन गएका थिए । अध्यक्ष पदमा निर्वाचित अधिकारी पार्टी सभापती रामनाथ अधिकारी निकटका मानिन्छन भने अध्यक्ष पदका पराजित थापा कांग्रेसका नेता भिम ढुङ्गाना निकट भनर चिनिएका थिए । थापा तत्कालिन नेपाली कांग्रेस प्रजातान्त्रिक निकटको बिद्यार्थी संगठन नेविसंघ प्रजातान्त्रिकका धादिङ जिल्ला अध्यक्ष समेत हुन । दुवै काँग्रेस पार्टी एकीकरण पछि थापा अध्यक्ष पदवाट वाहिरिएका थिए । प्यानल वनाएर निर्वाचनमा गएपनि दुवै तर्फका उम्मेदवारहरु समावेशी ढंगवाट कार्य समितिमा विजयी भएकाले सदस्यहरुले प्यानल नहेरी व्यक्तिलाई प्राथमिकता दिएको एक सदस्यले वताए । दुवै प्यानलमा नाम परेका श्रीराम खतिवडाले केन्द्रिय प्रतिनिधिमा १ सय ६६ मत र प्रमोद गिरीले १ सय ४५ मत पाएका छन । खतिवडा र गिरीको नाम दुवै प्यानलमा परेको थियो । केन्द्रिय प्रतिनिधिहरु मध्ये पुर्व अध्यक्ष दिपक कोईरालाको ८७,सेतेमान तामाङको ९० र केन्द्रिय सदस्य उर्मिला थपलियाको ९१ मत आएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ भाद्र २०७१, आईतवार २१:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories