जिल्ला होटल संघको अधिबेशन सम्पन्न , अध्यक्षमा राजकुमार प्याकुरेल

269 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २७ भाद्र २०७१, शुक्रबार २१:४९

सम्पादक: Dhading News

10644850_715259228553407_2945677214342673786_nधादिङ–धादिङ जिल्लामा संचालित होटल व्यवसायीहरुको साझा संस्था जिल्ला होटल संघको पांचौ साधारण सभा तथा तेश्रो अधिबेशन शुक्रवार सम्पन्न भएको छ । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ८ वगैचामा सम्पन्न भएको अधिबेशनले राजकुमार प्याकुरेलको अध्यक्षतामा १३ सदस्यिय कार्य समितिको चयन गरेको छ ।
अधिबेशनले जिल्ला होटल संघको उपाध्यक्षमा राजकुमार श्रेष्ठ र श्यामप्रसाद लोहनी,महासचिवमा रमेश त्रिपाठी,सचिवमा रामशरण श्रेष्ठ,कोषाध्यक्षमा रामजी ढकाल चयन हुनु भएको छ । त्यसैगरी सदस्यहरुमा मनमाया गोतामे,कृष्णप्रसाद अधिकारी,कमला थापा,राजन दनै,अर्जुन श्रेष्ठ,हरिशरण पाण्डे,सुजन अधिकारी रहनु भएको छ ।
नव गठित कार्य समितिको पहिलो वैठकले ठाकुरप्रसाद वुर्लाकोटी र प्रदिप गजुरेललाई सदस्यमा मनोनित गरेको वताईएको छ । अधिबेशनको अवसर पारेर संघका पुर्व अध्यक्षहरु श्यामकुमार श्रेष्ठ,अशोक अधिकारी,निवर्तमान महासचिव विश्वराम दुवाडी लगायतलाई दोसल्ला ओढाएर सम्मान समेत गरेको थियो । संघका पुर्व अध्यक्ष श्यामकुमार श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यमा भएको अधिबेशनको अध्यक्षता अशोक अधिकारीले गर्नु भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२७ भाद्र २०७१, शुक्रबार २१:४९ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं.४ घर भई हाल जिल्ला कास्की पोखरा महानगरपालिका वडा नं.१६ लामाचौर बस्ने बर्ष २९ को.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

Categories