धादिङ्का बेरोजगार युवायूवतीहरुलाई सुनौलो अवसर !

111 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ भाद्र २०७१, शनिबार १८:३३

सम्पादक: Dhading News

देशको बेरोजगारी समस्याबाट आक्रान्त भइ बसेका वास्तविक जनशक्तिहरुको हितका लागि रोजगार नभएका मानिसहरुलाई आफनो सिप कार्यक्षमता आदिको आधारमा भनेअनुसारको रोजगार दिलाउदै आयको छ । सरकारी निकायले मात्र नेपाल र नेपाली समाजको बिकाश एवं हितका लागि देशमा खेर गई रहेका शिक्षित,अशिक्षित जनशक्ति लगायत समाजमा छरिएर रहेका गरिब,दुखि,अशक्त,असहाय,हिंसा पिडित,द्दन्द्द पिडित, अनाथ बालबालिका,बृद्धबृद्दा जस्ता व्यक्ति र समुदायहरु प्रति लक्षित गर्दै उनीहरुका वास्तविक समस्या र आबस्यकता अनुसन्धान गरि उनीहरुको आबस्यकता र अभिरुची अनुरुप आफ्नै सहयोगमा सेवा र टेवा दिने पबित्र उदेश्य र लक्ष्य राख्दै एक जनहितकारी सामाजिक सेवा र टेवा गर्ने वैकल्पिक समुहले नेपाल भरि आफनो समुह बिस्तार गरि सामाजिक कार्य गर्ने समेत गर्दै आएको छ l

              Untitled-1 copy काठमाडौँ बालाजुमा प्रधान कार्यालय  रहेको यस वैकल्पिक समुहले धादिङ्को लागि पहिलो प्राथामिकताका साथ काम लगाउदै आएको छ धादिङ् र गोर्खाका युवाहरु मिलेर स्थापना गरिएको यस समुहमा धादिङ्को तर्फबाट सन्तोष राज सापकोटाले  प्रमुख रुपमा  काम गर्दै आउनुभएको छ l काम लगाए बापत लिइने पहिलो महिना को ५० प्रतिशत रकम मा धादिङ् बासी लाई आफुले लिदै आएको शुल्कमा २० प्रतिशत छुट दिइ धादिङ् को सामाजिक कार्यमा १० प्रतिशत रकम छुट्टाउदै आएको छ l धादिङ् जिल्लाको लागि विशेष महत्त्व दिएको र हालसम्म धादिङ्को हजारौ बेरोजगार युवायूवतीहरु लाई आफुले भनेअनुसारको काम लगाइएको सापकोटाले बताउनुभयो l समुहका प्रमुख संचालक रामजी लामिछानेले धादिङ्को बेरोजगार युवायूवतीहरुलेwww.baikalpiksamuha.com मा हेर्न र ०१४३५३६२० ९८५११९७४०४ ९८५१०६९१७९  मा सम्पर्क गर्न सकिने बताउनुभयो lधादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ भाद्र २०७१, शनिबार १८:३३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नागढुङ्गा–मुग्लिन सडक ६ लेनको बनाईदै

काठमाडौं । देशका ६७ जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने र राजधानीबाट वाहिरिने यात्रुले प्रयोग गर्ने नागढुंगा–मुग्लिन सडक खण्डको अव विस्तार गरिने भएको छ । अहिले दुई लेनमा रहेको सडकलाई अब ६ लेनसम्म विस्तार.....

नागढुंगा सुरुङमार्गको प्रधानमन्त्रीबाट आज शिलान्यास हुने

काठमाडौं - बहुचर्चित नागढुंगा सुरुङमार्गको शिलान्यास हुने भएको छ । राजधानी प्रवेश गर्ने मुख्य सडक मार्ग नौविसे.....

अष्ट्रियाका नागरिक सोमदाङमा मृत भेटिए

केशव अधिकारी धादिङ,३ कात्तिक - धादिङको रुबिभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर १ सोमदाङमा एक विदेशि नागरिक मृत अवस्थामा.....

बुढीगण्डकी आयोजनाको बाँकी मुआव्जा छिट्टै आउने

काठमाडौं । बुढीगण्डकी जलविद्युत परियोजनाको जग्गाको मुआब्जा निर्धारणमा भएको ढिलाईलाई अन्त्य गर्न सरोकारवाला.....

नौविसे सडकबोर्डको ढाँटमा कुकर बम, सेनाद्धारा निष्क्रिय

धादिङ, ३ कात्तिक - धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको चालिसे स्थित सडक बोर्डको ढाँटमा आईतबार.....

Categories