मध्यरातमा आग्रा खोलामा ट्रयाक्टर

328 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ आश्विन २०७१, सोमबार १०:१२

सम्पादक: Dhading News

 7cba019f3a2cc0609793366f8397a615 धादिङ, असोज ६ – धादिङको महादेवबेसी नजिकै आग्रा खोलामा रातको समयमा एक्कासी २२ वटा ट्रयाक्टर पसेर खोलाको गिट्टी उठाउन थालेपछि निकैबेर तनाव भएकाे छ । आइतबार रातको समय पारेर अबैध रुपमा खोलाबाट धमाधम ग्राभेल ढुङगा उठाउंदै गरेको अवस्थामा २ दर्जन ट्रयाक्टर स्थानीयबासन्दाले नियन्त्रणमा लिंएका छन् ।

स्थानीयबासिन्दा र मजदुरहरुले अवैध रुपमा ढुंगा गिट्टी संकलन गर्दै गरेका ट्रयाक्टर नियन्त्रणमा लिई ती सबैको टायरको हावा समेत फुस्काई दिएका हुन् । खोला तथा नदीबाट संकलन गरिने रोडा ढुङगा तथा ग्राभेलको उत्खननमा जिल्ला विकास समितिले कडाई गरिरहेको बेला आइतबार राती एक्कासी दुई दर्जन ट्रयाक्टर खोलामा पसेर अबैध ढंगबाट संकलन गरेको अवस्थामा स्थानीयले नियन्त्रणमा लिएका हुन् ।

सरकारले सम्वन्धित क्रसरमा बाँकी स्टक रोडा ढुङगा बिक्री गर्नका लागि  लचिलो बन्दै मंसिर मसान्त भित्रमा मापदण्ड विपरितका क्रसर स्थानान्तरणका लागि निर्देशन दिएपछि धादिङका क्रसर व्यवसायीले रातभरी खोला तथा नदीबाट अबैध उत्खनन गर्दै दिनभरी बिक्री गर्ने स्थानीयबासिन्दाको आरोप छ ।

मध्यरातमा खोलामा पसेर अबैध ढंगवाट ग्राभेल संकलन गर्ने ट्रयाक्टरको बारेमा छानबिन गरी संलग्नभएकाहरुलाई आवश्यक कार्वाही हुने जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

आग्रा खोलामा देशका ३५ जिल्लाबाट काम गर्नका लागि आएका ३ हजार मजदुर परिवार आश्रित छन् । जिल्लाका अन्य ठाँउमा मेशिन  प्रयोग गरेर उत्खनन हुने गरेपनि आग्रा खोलामा भने मेशिन प्रयोग गरेर उत्खनन गर्न रोक लगाईएपछि मजदुरले खोलाबाटै जीवन निर्वाह गरिरहेका छन् उज्यालो अनलाईनले खबर छापेको छ ।

मध्यरातमा  आग्रा खोलामा ट्रयाक्टर

मध्यरातमा  आग्रा खोलामा ट्रयाक्टर

उज्यालोधादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ आश्विन २०७१, सोमबार १०:१२ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं.४ घर भई हाल जिल्ला कास्की पोखरा महानगरपालिका वडा नं.१६ लामाचौर बस्ने बर्ष २९ को.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

Categories