नुवाकोटको भैरबि मन्दिरको मुकुट चोर्ने प्रकाउ

220 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ कार्तिक २०७१, बिहीबार २०:२६

सम्पादक: Dhading News

किरण अधिकारी, नुवाकोटः
नेपालको प्रसिद्ध शक्तिपीठ नुवाकोटको भैरबि  मन्दिरको मुकुट चोर्नेहरुलाई प्रहरीले प्रकाउ गरेको छ । गत साउन ३१ गते मन्दिरबाट मुकुट चोरी भएको थियो । चोरीमा संलग्न रसुवा सरमथली ५ बस्ने वर्ष २७ को प्रदिप मोक्तान , नुवाकोट सामchor १ बस्ने वर्ष १९ को सन्जोग नेपाली ,नुवाकोट खड्ग भन्ज्यांग ६ बस्ने वर्ष २३ को योगेन्द्र अधिकारी , नुवाकोट बिदुर नगरपालिका १ बस्ने वर्ष १९ को सुरेश तामांग , नुवाकोट बिदुर ८ बस्ने वर्ष १७ को बिजय आलेमगर , बिदुर ५ बस्ने वर्ष १७ को सुब्बा सुर्खेती , नुवाकोट मनकामना ३ बस्ने वर्ष २४ को तोरण लामा नुवाकोट सुर्यमती २ बस्ने वर्ष ३० को दिपक थापा लाई जिल्ला प्रहरी कार्येलय नुवाकोटले सार्बजनिक गरेको छ । उनिहरुबाट  मुकुट सहित चाँदीको सिक्रीको टुक्का १ थान , दानपेटिका १ थान , सिक्का सहितको करुवा १ थान बरामद गरिएको छ ।
चोरीमा अन्य संलग्न ३ देखि ४ जना रहेको अनुमान गर्दै प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको जिल्ला प्रहरी कार्येलय नुवाकोटक प्रमुख अरुण पौडेलले पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिनुभएको छ ।chor-pakrauधादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ कार्तिक २०७१, बिहीबार २०:२६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories