नुवाकोटको भैरबि मन्दिरको मुकुट चोर्ने प्रकाउ

128 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ कार्तिक २०७१, बिहीबार २०:२६

सम्पादक: Dhading News

 

 

किरण अधिकारी, नुवाकोटः
नेपालको प्रसिद्ध शक्तिपीठ नुवाकोटको भैरबि  मन्दिरको मुकुट चोर्नेहरुलाई प्रहरीले प्रकाउ गरेको छ । गत साउन ३१ गते मन्दिरबाट मुकुट चोरी भएको थियो । चोरीमा संलग्न रसुवा सरमथली ५ बस्ने वर्ष २७ को प्रदिप मोक्तान , नुवाकोट सामchor १ बस्ने वर्ष १९ को सन्जोग नेपाली ,नुवाकोट खड्ग भन्ज्यांग ६ बस्ने वर्ष २३ को योगेन्द्र अधिकारी , नुवाकोट बिदुर नगरपालिका १ बस्ने वर्ष १९ को सुरेश तामांग , नुवाकोट बिदुर ८ बस्ने वर्ष १७ को बिजय आलेमगर , बिदुर ५ बस्ने वर्ष १७ को सुब्बा सुर्खेती , नुवाकोट मनकामना ३ बस्ने वर्ष २४ को तोरण लामा नुवाकोट सुर्यमती २ बस्ने वर्ष ३० को दिपक थापा लाई जिल्ला प्रहरी कार्येलय नुवाकोटले सार्बजनिक गरेको छ । उनिहरुबाट  मुकुट सहित चाँदीको सिक्रीको टुक्का १ थान , दानपेटिका १ थान , सिक्का सहितको करुवा १ थान बरामद गरिएको छ ।
चोरीमा अन्य संलग्न ३ देखि ४ जना रहेको अनुमान गर्दै प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको जिल्ला प्रहरी कार्येलय नुवाकोटक प्रमुख अरुण पौडेलले पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिनुभएको छ ।chor-pakrauधादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ कार्तिक २०७१, बिहीबार २०:२६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रहरी उपरीक्षक राजकुमार बैदवारको धादिङबाट विदाई

धादिङ- गएको एघार महिना देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङको कार्यालय प्रमुखको रुपमा कार्यरत प्रहरी उपरिक्षक (एसपि)राजकुमार बैदवारलाई विहिबार धादिङबाट विदाई गरिएको छ । जिल्लामा कार्यरत रहँदा जिल्लाको.....

सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

धादिङ, २६ मंसिर - सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको.....

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

Categories