राजमार्ग क्षेत्रमा प्रहरीले सञ्चालन गरेको अभियान प्रभावकारी बन्दै

155 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ मंसिर २०७१, बुधबार ०६:५२

सम्पादक: Dhading News

राजमार्ग क्षेत्रमा हुने दुर्घटना न्युनीकरणको लागि धादिङ प्रहरी सन्चालन गरेको तेस्रो चरणको अभियान प्रभावकारी बन्दै गईरहेको छ । सवारी चालकको लार्पबाहीबाट हुने दुर्घटजा न्युनीकरणको लागि प्रहरीले एकै पटक तीन किसीमबाट पृथ्वीराजमार्ग क्षेत्रमा अभियान सन्चालन गरेको छ । सबैभन्दा बढी दुर्घटना हुने क्षेत्र भनेर चिनिने राजमार्ग क्षेत्रमा धादिङ प्रहरीले यसअघि पनि पटक–पटक दुर्घटना न्युनीकरणको लागी अभियान सन्चालन गरीसकेको छ । अभियानको क्रममा प्रहरीले सवारी चालकलाई सडकमै उभिएर एक मिनेटको प्रशिक्षणसंगै राडारगन प्रयोग गरी गति मापन र ब्रेथलाइजर प्रयोग गरी मादक पदार्थ सेवन मापन गरिरहेको छ । सवारी चेकजाँचको क्रममा अहिले सम्म १४ हजार भन्दा बढी राजस्व संकलन भईसकेको छ । अभियानको चौथो दिन आज पनि प्रहरी अभियानकै क्रममा रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय धादिङले जनाएको छ । राजमार्ग क्षेत्रको विभिन्न स्थानमा प्रहरीले सवारी चेकजाँच गर्ने गरेको छ । यसभन्दा अघिको अभियानले सफल्ता पाएसँगै प्रहरीले यो पटक तेस्रो चरणको अभियान सन्चालन गरेको हो । प्रहरी सन्चालन गरेको अभियान ७ दिन सम्म सन्चालन हुने छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ मंसिर २०७१, बुधबार ०६:५२ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका गोकर्णमणी दुवाडी सचिवमा बढुवा

धादिङ- सरकारले  गोकर्णमणी दुवाडी सहित तीन जना सहसचिवलाई सचिवमा बढुवा गरेको छ । बुधवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले सहसचिवहरु  दुवाडी, डा.योगेन्द्र कार्की र सुरेश आचार्यलाई सचिवमा बढुवा गरेको हो.....

आठ महिना पछि खुले धादिङका शैक्षिक संस्था

धादिङ - विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोभिड १९ ( कोरोना संक्रमण) का कारण गत बर्षको चैत महिना देखि बन्द.....

लापाका बाढी पहिरो पिडितलाई रेडक्रसको सहयोग

लापा - बाढी पहिरो लागेर घरबार विहिनभएका रुवीभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का  ३२ परिवारलाई नेपाल रेडक्रस.....

आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी

धादिङ - आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी । वर्षमा पर्ने चौबीसवटा एकादशीमध्ये सबैभन्दा ठूलो एवं महत्वपूर्ण.....

आयआर्जनका लागि किसानलाई वाख्रा बितरण

थांक्रे - धादिङको थाक्रे गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ मा २ वटा समूहका ११ जना सदस्यलाई ३/३ वटाको दरले ३३ वटा बाख्राका.....

Categories