गोरखाकी रीता गुरुङको नुवाकोटमा हत्या

141 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ मंसिर २०७१, बुधबार १३:३८

सम्पादक: Dhading News

edit1धादिङ २४ मंसिर -संसारभर महिला हिंसा बिरुद्ध १६ दिने अभियान चलिरहेको बेला नुवाकोट जिल्लाको सुनखानी गाविस वडा नम्बर २ चापकोटमा सोमवार सांझपख एक युवतीको घांटी थिचेर हत्या भएको छ ।
सोमवार सांझ ६ वजे तिर मृत अवस्थामा भेटिएकी युवती गोरखा जिल्ला थालाजुङ गाविस वडा नम्बर ९ की २३ बर्षिया रीता गुरुङ भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटले जनाएको छ । मंगलवार राती नुवाकोटको सुनखानी गाविस अन्र्तगत पर्ने छहरे–टोखा सडक खण्ड नजिकै चापकोटको चांपे बनमा घांटी थिचेर युवतीको हत्या गरिएको खबर आएपछि घटनास्थल पुगेको प्रहरी टोलीले युवतीको शव फेला पारेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटका प्रहरी निरिक्षक प्रद्युम्न अधिकारीले जानकारी दिनु भयो ।
हत्यामा संलग्न भएको आरोपमा नुवाकोट जिल्लाकै गणेशस्थान गाबिस वडा नं४ का २५ बर्षिय अजय ढकालाई स्थानीय बासिन्दाको सहयोगमा प्रहरीले मंगलबार राती नै पक्राउ गरेको छ । युवतीको घाँटी थिचेर हत्या गरेको प्रहरीको भनाई छ । काठमाडौं बस्दै आएकी गुरुङलाई मंगलबार साँझपख ढकालले बा ६४ प २२३ नम्बरको मोटरसाइकलमा राखेर सुनखानीको जंगल तर्फ लैजांदै गरेको देखेकाले हत्यामा ढकाललनै संलग्न भएको हुनुपर्ने स्थानीयको भनाई छ । ढकाललाई मोटरसाईकल सहित पक्राउ गरि अनुसन्धानका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटमा राखिएको प्रहरी निरिक्षक अधिकारीले वताउनु भयो ।
हत्या के कारणले गर्दा भएको हो भन्ने खुल्न नसकेकाले घटनाको अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले वताएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ मंसिर २०७१, बुधबार १३:३८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories