किराञ्चोक कटुञ्जे माविमा सहमतीवाट नयाँ व्यवस्थापन समिति

121 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १८ पुष २०७१, शुक्रबार १४:५४

सम्पादक: Dhading News

 

 

10858532_732485776838142_4604657002385362783_nकिराञ्चोक– किराञ्चोक गाविसको किराञ्चोक कटुञ्जे माविमा सहमतीवाट नयाँ व्यवस्थापन समितिको चयन गरिएको छ । बिद्यालय व्यवस्थापन समिति गठनका बिषयमा राजनैतिक दलका बिच सहमती हुन नसक्दा लामो समय देखि समिति गठन कार्य अवरुद्ध हुंदै आईरहेको थियो ।
बुधवार बिद्यालयमा सम्पन्न अभिभावक भेलाले इन्द्रवहादुर अधिकारीको अध्यक्षतामा सात सदस्यिय व्यवस्थापन समितिको सर्वसम्मतवाट चयन गरेको हो । जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङका विद्यालय निरीक्षक केदारप्रसाद ढकाल र बैरेनी श्रोत केन्द्रका श्रोत व्यक्ति शेरवहादुर अधिकारीको उपस्थितीमा सम्पन्न भएको अभिभावक भेलाले विगतका असहमतीका बिषयहरुमा सहमती खोज्दै नयाँ व्यवस्थापन समितिको चयन सर्वसम्मतवाट गरेको हो ।
भेलाले व्यवस्थापन समिति संगै कृष्णवहादुर विसुन्केको अध्यक्षतामा आठ सदस्यिय शिक्षक अभिभावक संघ पनि सर्वसम्मतवाट पुर्नगठन गरेको छ । भेलामा बिद्यालयका शिक्षक दिपेन्द्र भण्डारीले बिद्यालयको आय व्यय बिबरण प्रस्तुत गर्नुभएको थियो । भेलामा व्यवस्थापन समितिका पुर्व अध्यक्ष हरीकृष्ण जमकट्टेलका साथै बिद्यालयका अभिभावकहरु, छिमेकी बिद्यालयका प्रधानाध्यापक,स्थानीय राजनैतिक दलका प्रतिनिधीहरु,स्थानीय बुद्धिजिवी,शिक्षा प्रेमीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१८ पुष २०७१, शुक्रबार १४:५४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories