किराञ्चोक कटुञ्जे माविमा सहमतीवाट नयाँ व्यवस्थापन समिति

82 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १८ पुष २०७१, शुक्रबार १४:५४

सम्पादक: Dhading News

10858532_732485776838142_4604657002385362783_nकिराञ्चोक– किराञ्चोक गाविसको किराञ्चोक कटुञ्जे माविमा सहमतीवाट नयाँ व्यवस्थापन समितिको चयन गरिएको छ । बिद्यालय व्यवस्थापन समिति गठनका बिषयमा राजनैतिक दलका बिच सहमती हुन नसक्दा लामो समय देखि समिति गठन कार्य अवरुद्ध हुंदै आईरहेको थियो ।
बुधवार बिद्यालयमा सम्पन्न अभिभावक भेलाले इन्द्रवहादुर अधिकारीको अध्यक्षतामा सात सदस्यिय व्यवस्थापन समितिको सर्वसम्मतवाट चयन गरेको हो । जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङका विद्यालय निरीक्षक केदारप्रसाद ढकाल र बैरेनी श्रोत केन्द्रका श्रोत व्यक्ति शेरवहादुर अधिकारीको उपस्थितीमा सम्पन्न भएको अभिभावक भेलाले विगतका असहमतीका बिषयहरुमा सहमती खोज्दै नयाँ व्यवस्थापन समितिको चयन सर्वसम्मतवाट गरेको हो ।
भेलाले व्यवस्थापन समिति संगै कृष्णवहादुर विसुन्केको अध्यक्षतामा आठ सदस्यिय शिक्षक अभिभावक संघ पनि सर्वसम्मतवाट पुर्नगठन गरेको छ । भेलामा बिद्यालयका शिक्षक दिपेन्द्र भण्डारीले बिद्यालयको आय व्यय बिबरण प्रस्तुत गर्नुभएको थियो । भेलामा व्यवस्थापन समितिका पुर्व अध्यक्ष हरीकृष्ण जमकट्टेलका साथै बिद्यालयका अभिभावकहरु, छिमेकी बिद्यालयका प्रधानाध्यापक,स्थानीय राजनैतिक दलका प्रतिनिधीहरु,स्थानीय बुद्धिजिवी,शिक्षा प्रेमीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१८ पुष २०७१, शुक्रबार १४:५४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नागढुङ्गा–मुग्लिन सडक ६ लेनको बनाईदै

काठमाडौं । देशका ६७ जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने र राजधानीबाट वाहिरिने यात्रुले प्रयोग गर्ने नागढुंगा–मुग्लिन सडक खण्डको अव विस्तार गरिने भएको छ । अहिले दुई लेनमा रहेको सडकलाई अब ६ लेनसम्म विस्तार.....

नागढुंगा सुरुङमार्गको प्रधानमन्त्रीबाट आज शिलान्यास हुने

काठमाडौं - बहुचर्चित नागढुंगा सुरुङमार्गको शिलान्यास हुने भएको छ । राजधानी प्रवेश गर्ने मुख्य सडक मार्ग नौविसे.....

अष्ट्रियाका नागरिक सोमदाङमा मृत भेटिए

केशव अधिकारी धादिङ,३ कात्तिक - धादिङको रुबिभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर १ सोमदाङमा एक विदेशि नागरिक मृत अवस्थामा.....

बुढीगण्डकी आयोजनाको बाँकी मुआव्जा छिट्टै आउने

काठमाडौं । बुढीगण्डकी जलविद्युत परियोजनाको जग्गाको मुआब्जा निर्धारणमा भएको ढिलाईलाई अन्त्य गर्न सरोकारवाला.....

नौविसे सडकबोर्डको ढाँटमा कुकर बम, सेनाद्धारा निष्क्रिय

धादिङ, ३ कात्तिक - धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको चालिसे स्थित सडक बोर्डको ढाँटमा आईतबार.....

Categories