कक्षा ११ को रिजल्ट निकाल्न ढिलाई

69 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २३ पुष २०७१, बुधबार ०६:०२

सम्पादक: Dhading News

काठमाडौँ । उच्च माध्यामिक शिक्षा परिषद् सानोठिमीले कक्षा ११ को नतिजा निकाल्न ढिलाई गरेको छ । परीक्षा भएको ७ महिना वितिसक्दा पनि परिषद्ले नजिता अझै प्रकाशित नगरेको हो ।

bannerपरिषद्को शैक्षिक क्यालेण्डरमा परीक्षा भएको ३ महिनाभित्र नतिजा निकाल्नु पर्ने व्यवस्था भए पनि अझै सकेको छैन । परीक्षा नियन्त्रक दुर्गा अर्यालले विभिन्न वाहनामा परिषद्मा आन्दोलन भएकोले नतिजा निकाल्न नसकिएको दावी गरे । ‘पहिले शिक्षकहरूले ताला लगाए । त्यसपछि परीक्षकहरूले उत्तरपुस्तिका परीक्षण गरेको मूल्य बढाउनुपर्छ भनेर ताला लगाए’ उनले भने, ‘परीक्षा सकिए लगत्तै परिषदमा  तालाका ताला लागिरह्यो जसले गर्दा उत्तरपुस्तिका परीक्षण हुन सकेन । त्यसैले ढिलो भएको हो ।’ नतिजा प्रकाशित नगर्दा आंशिक  परीक्षा दिएका विद्यार्र्थी मर्कामा परेका छन् । स्नातक तहको प्रथम बर्षमा भर्ना खुले पनि १२ कक्षा पास भएका र ११ कक्षाको आंशिक परीक्षा दिएका विद्यार्थीलाई  मर्का परेको छ । ’नयाँ विद्यार्थीलाई त असर परेको छैन’ अर्यालले भने, ‘तर जो आंशिक परीक्षा दिएका पुराना विद्यार्थीलाई भने स्नातक तहमा भर्ना गर्नलाई समस्या भने परेको छ ।’ उनले यहि महिनाको अन्तिमसम्म नजिता प्रकाशन गर्ने जानकारी गराए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२३ पुष २०७१, बुधबार ०६:०२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नागढुङ्गा–मुग्लिन सडक ६ लेनको बनाईदै

काठमाडौं । देशका ६७ जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने र राजधानीबाट वाहिरिने यात्रुले प्रयोग गर्ने नागढुंगा–मुग्लिन सडक खण्डको अव विस्तार गरिने भएको छ । अहिले दुई लेनमा रहेको सडकलाई अब ६ लेनसम्म विस्तार.....

नागढुंगा सुरुङमार्गको प्रधानमन्त्रीबाट आज शिलान्यास हुने

काठमाडौं - बहुचर्चित नागढुंगा सुरुङमार्गको शिलान्यास हुने भएको छ । राजधानी प्रवेश गर्ने मुख्य सडक मार्ग नौविसे.....

अष्ट्रियाका नागरिक सोमदाङमा मृत भेटिए

केशव अधिकारी धादिङ,३ कात्तिक - धादिङको रुबिभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर १ सोमदाङमा एक विदेशि नागरिक मृत अवस्थामा.....

बुढीगण्डकी आयोजनाको बाँकी मुआव्जा छिट्टै आउने

काठमाडौं । बुढीगण्डकी जलविद्युत परियोजनाको जग्गाको मुआब्जा निर्धारणमा भएको ढिलाईलाई अन्त्य गर्न सरोकारवाला.....

नौविसे सडकबोर्डको ढाँटमा कुकर बम, सेनाद्धारा निष्क्रिय

धादिङ, ३ कात्तिक - धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको चालिसे स्थित सडक बोर्डको ढाँटमा आईतबार.....

Categories