शिक्षा पत्रकार समूहद्धारा विद्यालयलाई फर्निचर सहयोग

187 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ माघ २०७१, शनिबार २०:३२

सम्पादक: Dhading News

धादिङ्- शिक्षा पत्रकार समूहले आफूसंग भएका पुराना तर प्रयोग गर्न मिल्ने फर्निचर धादिङ्को जोगीमारा २ मा रहेको जलकन्या प्राथमिक विद्यालयलाई दिएको छ । यस अघि समूह रहेको ठाउँ साँघुरो भएर नयाँ घरमा सर्दा पहिलेका सामग्री प्रयोग नहुने भएपछि उक्त सामाग्री विद्यालयलाई सहयोग गरेको समूहले जनाएको छ ।

यस अघिनै समूहले दुर्गम ठाउँ र पिछडिएको समुदायको सामुदायिक विद्यालयलाई उक्त सामाग्री हस्तान्तरण गर्ने निर्णय गरिसकेको थियो । उक्त विद्यालय पिछडिएको समुदाय चेपाङ् बस्तिमा छ ।

ejg-edukhabarराजधानीबाट नजिकै भएर पनि पिछडिएको समुदायका बालवालिका पढाउँदै आएकोले उक्त सामाग्री सोहि विद्यालयलाई दिने निर्णय गरेको अध्यक्ष सुदर्शन सिग्देलले बताए । ‘हामीले प्रयोग गर्दै आएको सामग्री नयाँ ठाउँमा प्रयोग गर्न नमिले पछि के गर्ने भन्ने अन्यौल थियो,’ उनले भने, ‘विद्यालयलाई सहयोग गर्दा यसको अझै धेरै प्रयोग हुने ठानेर हामीले उक्त सामाग्री सहयोग स्वरुप हस्तान्तरण गरेका हौं ।’

समूहले ४ थान टेबल, एक सेट सोफा, कार्पेट, २० थान प्लाष्टिकका कुर्चि, ५ थान काठका कुर्चि, १ थान घुम्ने कुर्चि र १ थान ह्वाईट बोर्ड  हस्तान्तरण गरेको समूहले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ माघ २०७१, शनिबार २०:३२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नागढुङ्गा–मुग्लिन सडक ६ लेनको बनाईदै

काठमाडौं । देशका ६७ जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने र राजधानीबाट वाहिरिने यात्रुले प्रयोग गर्ने नागढुंगा–मुग्लिन सडक खण्डको अव विस्तार गरिने भएको छ । अहिले दुई लेनमा रहेको सडकलाई अब ६ लेनसम्म विस्तार.....

नागढुंगा सुरुङमार्गको प्रधानमन्त्रीबाट आज शिलान्यास हुने

काठमाडौं - बहुचर्चित नागढुंगा सुरुङमार्गको शिलान्यास हुने भएको छ । राजधानी प्रवेश गर्ने मुख्य सडक मार्ग नौविसे.....

अष्ट्रियाका नागरिक सोमदाङमा मृत भेटिए

केशव अधिकारी धादिङ,३ कात्तिक - धादिङको रुबिभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर १ सोमदाङमा एक विदेशि नागरिक मृत अवस्थामा.....

बुढीगण्डकी आयोजनाको बाँकी मुआव्जा छिट्टै आउने

काठमाडौं । बुढीगण्डकी जलविद्युत परियोजनाको जग्गाको मुआब्जा निर्धारणमा भएको ढिलाईलाई अन्त्य गर्न सरोकारवाला.....

नौविसे सडकबोर्डको ढाँटमा कुकर बम, सेनाद्धारा निष्क्रिय

धादिङ, ३ कात्तिक - धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको चालिसे स्थित सडक बोर्डको ढाँटमा आईतबार.....

Categories