शिक्षा पत्रकार समूहद्धारा विद्यालयलाई फर्निचर सहयोग

218 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ माघ २०७१, शनिबार २०:३२

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ्- शिक्षा पत्रकार समूहले आफूसंग भएका पुराना तर प्रयोग गर्न मिल्ने फर्निचर धादिङ्को जोगीमारा २ मा रहेको जलकन्या प्राथमिक विद्यालयलाई दिएको छ । यस अघि समूह रहेको ठाउँ साँघुरो भएर नयाँ घरमा सर्दा पहिलेका सामग्री प्रयोग नहुने भएपछि उक्त सामाग्री विद्यालयलाई सहयोग गरेको समूहले जनाएको छ ।

यस अघिनै समूहले दुर्गम ठाउँ र पिछडिएको समुदायको सामुदायिक विद्यालयलाई उक्त सामाग्री हस्तान्तरण गर्ने निर्णय गरिसकेको थियो । उक्त विद्यालय पिछडिएको समुदाय चेपाङ् बस्तिमा छ ।

ejg-edukhabarराजधानीबाट नजिकै भएर पनि पिछडिएको समुदायका बालवालिका पढाउँदै आएकोले उक्त सामाग्री सोहि विद्यालयलाई दिने निर्णय गरेको अध्यक्ष सुदर्शन सिग्देलले बताए । ‘हामीले प्रयोग गर्दै आएको सामग्री नयाँ ठाउँमा प्रयोग गर्न नमिले पछि के गर्ने भन्ने अन्यौल थियो,’ उनले भने, ‘विद्यालयलाई सहयोग गर्दा यसको अझै धेरै प्रयोग हुने ठानेर हामीले उक्त सामाग्री सहयोग स्वरुप हस्तान्तरण गरेका हौं ।’

समूहले ४ थान टेबल, एक सेट सोफा, कार्पेट, २० थान प्लाष्टिकका कुर्चि, ५ थान काठका कुर्चि, १ थान घुम्ने कुर्चि र १ थान ह्वाईट बोर्ड  हस्तान्तरण गरेको समूहले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ माघ २०७१, शनिबार २०:३२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories