आकाशमा नयाँ चिज देखिएपछि

189 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ माघ २०७१, मंगलवार १२:२४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,६ माघ – संधैभरी हवाईजहाज तथा अन्य हेलिकप्टर उड्दा कुनै प्रभाव नदेखिने नेपाली आकाशमा मंगलवार दिउंसो नेपाली आकाशमा नयां चिज देखा परेको छ ।
DSC_0966मध्यरातमा संविधान सभा भित्र भएको मुठभेड, विहानै देखि वन्दको नाममा देशैभरी देखिएका कृयाकलापले आम नागरिकमा अब के हुन्छ भन्ने त्रास फैलिरहेको बेला आकाशमा नयां चिज देखिएपछि जनजिवन त्रसित बनेको छ । मंगलवार दिउंसो ११ वजे तिर एक्कासी आकाशमा देखिएको मुस्लो काठमाण्डौं तर्फवाट प्लेन उड्ने दिशामा पश्चिम तर्फ गएको थियो । आकाशमा नयाँ चिज देखिएपछि सर्वसाधरणले विभिन्न अडकल गरेका छन भने , कतिपय सरकारी कर्मचारी संचारकर्मीसंग यस बिषयमा जानकारी लिन पुगेका छन । अनौठो किसिमको मुस्लो राजधानीवाट पुर्व तर्फ पर्ने सिन्धुपाल्चोक,काभ्रे लगायतका जिल्ला माथिको आकाशमा पनि देखिएको त्यहांका पत्रकारहरुले वताएका छन ।
एक बर्ष अघि पनि आकाशमा यस्तै नयाँ चिज देखिएको र सो बिषयमा समाचार आएपछि नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले काठमाण्डौंवाट महेन्द्रनगर हुंदै दिल्ली उड्ने जेट प्लेनको भएको प्रतिकृया दिएकोले यस पटक पनि त्यहि जेट प्लेन उडेको हुन सक्ने कान्तिपुर दैनिकका उप सम्पादक हरीहरसिंह राठौरले वताएका छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ माघ २०७१, मंगलवार १२:२४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories