माघ १६ र १७ गते खहरेमा स्वास्थ्य शिविर आयोजना हुने

288 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ७ माघ २०७१, बुधबार २०:२७

सम्पादक: Dhading News

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeधादिङ, ७ माघ – विपी हेल्थ फाउण्डेशन र विपी चिन्तन प्रतिष्ठानद्वारा संयुक्तरूपमा धादिङ जिल्लाको त्रिपुरेश्वर गाविसको खहरेस्थित नेत्रवती बहुमुखी सामुदायिक क्याम्पसको हातामा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर आयोजना हुने भएको छ ।

माघ १६ र १७ गते हुने सो दुईदिने शिविरमा विशेषज्ञ चिकित्सकद्वारा स्त्रीरोग, छाती, पेट तथा छाला रोग, मुटु, मिर्गाैला, नाक, कान, घाँटीलगायतका सेवा प्रदान गरिनुका साथै निःशुल्क रूपमा औषधिसमेत वितरण गरिने कार्यक्रम संयोजक ध्रुवबहादुर पाण्डेले जानकारी दिनुभयो ।

शिविरमा छाती रोग विशेषज्ञ प्रा कविरनाथ योगी, छाला रोग विशेषज्ञद्वय प्राडा दिनेशविनोद पोखरेल र प्राडा सुदिप पोखरेल, स्त्रीरोग विशेषज्ञद्वय प्राडा देवी गुरुङ र प्राडा उमाकान्त भट्टराई, फिजिसिनद्वय प्राडा विनोद गुप्ता र प्राडा सुशील शाक्यलगायतले १५ जना चिकित्सक टोलीले स्वास्थ्य सेवा प्रदान गर्नु हुनेछ ।

शिविरमा रगत, दिशापिसाबको सामान्य परीक्षण गर्न प्रयोगशालाको व्यवस्थासमेत मिलाइएको छ ।

साथै शिविरमा आएका बिरामीको शल्यक्रिया गर्नुपरेमा त्रिविवि शिक्षण अस्पताललगायत अन्य अस्पतालमा गरिने व्यवस्था मिलाइएको संयोजक पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । ग्लोबल मेडिकल फाउण्डेसन र नवलपरासी जिल्लामा रहेको पेनेसिया हर्बल्स कम्पनी प्रालिले निःशुल्क औषधिको व्यवस्थापन गरेको छ ।

स्वास्थ्य शिविरबाट विशेष गरी धादिङ क्षेत्र नं १ का त्रिपुरेश्वर, आगिञ्चोक, गुम्दी, सल्यानकोट,  सल्यानटार का साथै क्षेत्र नम्बर २ का ज्यामरुङ,चैनपुर, मैदी,लगायतका गाविसका बासिन्दा लाभान्वित हुनेछन् ।

संयोजक पाण्डेले राजधानीसँग जोडिएको जिल्ला भएर पनि स्वास्थ्यका दृष्टिकोणले अति पछाडि रहेकाले अति विपन्न जनतालाई स्वास्थ्य सेवा दिन शिविर आयोजना गरिएको हो बताउनुुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

७ माघ २०७१, बुधबार २०:२७ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका गोकर्णमणी दुवाडी सचिवमा बढुवा

धादिङ- सरकारले  गोकर्णमणी दुवाडी सहित तीन जना सहसचिवलाई सचिवमा बढुवा गरेको छ । बुधवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले सहसचिवहरु  दुवाडी, डा.योगेन्द्र कार्की र सुरेश आचार्यलाई सचिवमा बढुवा गरेको हो.....

आठ महिना पछि खुले धादिङका शैक्षिक संस्था

धादिङ - विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोभिड १९ ( कोरोना संक्रमण) का कारण गत बर्षको चैत महिना देखि बन्द.....

लापाका बाढी पहिरो पिडितलाई रेडक्रसको सहयोग

लापा - बाढी पहिरो लागेर घरबार विहिनभएका रुवीभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का  ३२ परिवारलाई नेपाल रेडक्रस.....

आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी

धादिङ - आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी । वर्षमा पर्ने चौबीसवटा एकादशीमध्ये सबैभन्दा ठूलो एवं महत्वपूर्ण.....

आयआर्जनका लागि किसानलाई वाख्रा बितरण

थांक्रे - धादिङको थाक्रे गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ मा २ वटा समूहका ११ जना सदस्यलाई ३/३ वटाको दरले ३३ वटा बाख्राका.....

Categories