शिविरमा पाँच सय भन्दा बढीको स्वास्थ्य जाँच

254 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १८ माघ २०७१, आईतवार ०७:३५

सम्पादक: Dhading News

helth
धादिङ– त्रिपुरेश्वर गाउँ विकास समितिमा शुक्रबारदेखी सन्चालन भएको स्वास्थ्य शिविरमा ५ सय ५४ जनाको निशुल्क स्वास्थ्य परिक्षण तथा औषधी वितरण गरीएको छ । स्थानीयहरुलाई गाउँघरमै सेवा सुविधा दिने उद्देश्यले सन्चालन गरिएको शिविरमा विभिन्न रोगको उपचार गरीएको धु्रर्व पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । । वि.पि. मेमोरियल हेल्थ फाउण्डेशन काठमाण्डौं, विपि चिन्तन प्रतिष्ठान काठमाण्डौंको आयोजना र नेत्रावती सामुदायिक बहुमुखी क्याम्पसको व्यवस्थापनमा शिविर संचालन गरिएको हो । शिविरको लागि पेनिसिया हर्वल कम्पनी प्राली र ग्लोवल मेडिकल फाउण्डेशनले विशेष सहयोग गरेको आयोजकहरुले जानकारी दिएको छ । शिवरमा विर अस्पताल काठमाण्डौंका शुशिल शाक्य र स्त्री रोग विशेषज्ञ देवी गुरुले स्वास्थ्य जाँच गराउनु भएको थियो । शिविरमा छाला रोग, स्त्री रोग, नाक कान घाटीका विरामीहरुको निशुल्क स्वास्थ्य जाँच गराएको थियो । शिविरको नेपाली काँग्रेसका नेता तथा वन मन्त्री महेश आचार्यले उद्घाटन गर्नुभएको थियो । आफ्नै घर आँगनमा आएर सेवा दिएकोमा स्थानीयहरु खुसि भएका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१८ माघ २०७१, आईतवार ०७:३५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories