नीलकण्ठ क्याम्पसमा शैक्षिक सुधारका लागि सत्तरी लाख अनुदान

269 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० फाल्गुन २०७१, बुधबार १२:५५

सम्पादक: धादिङ न्यूज

Neelkantha campus dhadingधादिङ ,२० फागुन- धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीमा रहेको नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसलाई बिश्व बिद्यालय अनुदान आयोगले शैक्षिक सुधारका निम्ति ७० लाख अनुदान दिएको छ ।
सामुदायिक क्याम्पसहरुको तुलनामा सिमित श्रोत साधनवाट गुणस्तरीय शिक्षा प्रदान गर्न सफल भएको भन्दै आयोगले नीलकण्ठ क्याम्पसको शैक्षिक विकासका निम्ति अनुदान दिएको क्याम्पसले जनाएको छ । जिल्लामा रहेका चौध वटा क्याम्पस मध्ये स्नातकोत्तर तह सम्मको पढाई संचालन गर्ने एक मात्र क्याम्पसको रुपमा नीलकण्ठ रहेको छ ।
नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसमा बुधवार आयोजना गरिएको ‘द इफोटर्स जर्नल अफ एनअमसि’ नामक पुस्तक विमोचन कार्यक्रमलाई सम्वोधन गर्दै क्याम्पस संचालक समितिका अध्यक्ष मोहनकुमार श्रेष्ठले अनुदान प्राप्त भएको बिषयमा जानकारी गराउनु भएको हो । क्याम्पसको स्थापना देखि नै शैक्षिक र भौतिक विकासलाई एकैसाथ अघि बढाएका कारण जिल्लाकै नमुना क्याम्पस बन्न सफल भएको श्रेष्ठको भनाई थियो । आयोगबाट प्राप्त रकम शैक्षिक विकासका निम्ति खर्च गरिने वताईएको छ ।
क्याम्पसले तयार पारेको गरेको ‘द इफोटर्स जर्नल अफ एनअमसि’ पुस्तक धादिङ जिल्लाका सबै क्याम्पस तथा उच्च माविहरुमा पठन पाठन गर्न उपयुक्त भएको क्याम्पस प्रमुख भुपेन्द्रकुमार श्रेष्ठले जानकारी दिनु भयो । कार्यक्रममा क्याम्पस संचालक समितिका पूर्व अध्यक्ष एवम रामनाथ अधिकारीको प्रमुख आतिथ्य रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० फाल्गुन २०७१, बुधबार १२:५५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

काठमाण्डौंमा जागिरे धादिङकी महिलामा कोरोना संक्रमण

धादिङ, २३ जेठ - रोजगारीको लागि राजधानी बस्दै आएकी धादिङको धुनिबेसी नगरपालिका वडा नम्बर ३ छत्रेपाटी महेशफाँट घर भएकी एक महिलालाई कोरोना भाइरस संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । यो संगै कोरोना संक्रमित हुने धादिङ.....

लकडाउनलाई अवसरका रुपमा लिऔं

सानुबाबु तिमिल्सिना सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्वर १ स्थित बैरेनी क्षेत्रका युवाहरुले अहिले जारी लकडाउनको.....

किन हामी फेसबुक र चटपटेप्रेमी भएको ?

मेरो सुकौरा म आजभोली सामाजिक संजाल फेसबुकमा दैनिक १० औं घण्टासम्म झुन्डिरहने मानिसहरु देखिरहेका छु । म.....

धादिङमा चौथो संक्रमित भेटिएपछि गाउँ गरियो शिल

धादिङ । धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नं ५ घर भएकी २३ वर्षिया महिलालाई कोरोना भाइरस संक्रमण भएको पुष्टि भएपछि.....

काेराेना संक्रमित धादिङकी महिला ३८ हप्ते गर्भवती

धादिङ-धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका घर भएकी २३ बर्षिया एक महिलालाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ.....

Categories