स्कुल जान नमान्‍ने छोरीमाथि बाबुको यो ज्यादति

206 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ५ चैत्र २०७१, बिहीबार २१:१७

सम्पादक: Dhading News

bhagat_singh_Uttar_pradesh_997979798फोटो :बिबिसी
एजेन्सी : भारतको उत्तर प्रदेशस्थित मथुरा जिल्लामा आफ्नी छोरी स्कुल जान नमानेपछि एक बाबुले उनलार्इ मोटरसाइकलमा बोरालार्इ झैँ बाँधे । ती बाबुले छोरीलार्इ मोटरसाइकलको पछाडिलार्इ डोरीले बाँधेर बोराझैं लादेर कुदाए ।

मथुराको सौन्ख रोडस्थित नगला माना गाउँमा बस्दै आएका भगत सिंहले स्कुल जान नमान्ने आठ वर्षकी छोरीलार्इ बोराझैँ बाँधेर कुदाएका हुन् । भगत सिंह गाउँ नजिकै रहेको एक पब्लिक स्कुलमा चौकिदार रहेका छन् । उनका तीनजना छोरी र दुर्इजना छोरा रहेका छन् ।

बिबिसीका अनुसार गत शुक्रबार छोरीको परीक्षा थियो तर उनी स्कुल जान मानिरहेकी थिइनन् । स्कुल जान नमानेकी छोरीलार्इ उनले मिठार्इ अन्य चिज दिने लोभसमेत देखाए । त्यति गर्दा पनि नमानेपछि रिसले आगो भएका भगत सिंहले आफ्नै मोटरसाइकलमा छोरीलार्इ बोराझैँ बाँधेर स्कुल लिएर हिँडे ।

बाबुले छोरीलार्इ जनावारको झैँ ब्यबहार गरेर मोटरसाइकलमा बाँधी स्कुल लाँदै गरेको फोटो त्यही गाउँका एक व्यक्तिले खिचेर सञ्चारमातध्यमलार्इ दिएपछि त्यो फोटोले भारतमा सनसनी मच्चाएको छ ।

फोटो सार्वजनिक भएपछि स्थानीय प्रहरीले भगत सिंहलार्इ शान्ति भङ्ग गरेको अभियोगमा त्यहाँको कानुनको धारा १५१ अनुसार सामान्य कारबाही चलाएर मामिला टुंग्याइदिएको छ ।

मथुराका प्रहरी प्रमुख शैलेश पाण्डेले घटनाबारे आफूलार्इ जानकारी भएको जनाउँदै छोरीमाथि ज्यादति गर्ने बाबुविरुद्द मुद्दा दर्ता गरेको दाबी गरे । तर अहिले ती बाबुले आफ्नी छोरीलार्इ अहिले गरिरहेको ब्यबहारबारे केही जानकारी आएको छैन अन्नपूर्ण पोष्ट डट कमले खबर लेखेको छ ।

– धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

५ चैत्र २०७१, बिहीबार २१:१७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories