गर्भवतीको पेटमा छुरा हानेर शिशु निकालियो

290 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ९ चैत्र २०७१, सोमबार ०६:०७

सम्पादक: Dhading News

Michelle_Wilkins_993437690फोटो :डायनल क्याटरिसले छुरा हानिएकी महिला मिचेल विलकिन्स । तस्बिर : एजेन्सी
एजेन्सी : अमेरिकाको कोलोराडोमा एक सात महिनाकी गर्भवती महिलाको पेटमा छुरा हानेर शिशु नै निकालेको खबर आएको छ ।गर्भवती महिला मिचेल विलकिन्सको घरमा बच्चाको लागि कपडा खरिद गर्न पुगेकी संदिग्ध महिला डायनल क्याटरिसले उनीमाथि छुरा हानेर पेटबाट ‍शिशु नै बाहिर निकालिदिएकी हुन् । खराब नियतले पुगेकी क्याटरिसले गर्भवती मिचेललार्इ गम्भीर घाइते हुने गरी कुटपिट समेत गरेकी थिइन् ।

कुटपिटका क्रममा क्याटरिसले मिचेलको पेटमा छुरा हानेर गर्भमा रहेको शिशु नै बाहिर निकालिदिएको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् । छुरा हानेर पेट चिरिएपछि बाहिर निस्किएको शिशुको निधन भइसकेको छ । घटनापछि प्रहरीले उद्दार गरेर महिलालार्इ अस्पताल लगेपछि अहिले उनको उपचार चलिरहेको छ ।

मिचेल विलकिन्सको पेटमा छूरा हान्ने डायनल क्याटरिस उनका पतिको साथमा
लगमन्ट पुलिस अधिकारीका अुनसार २६ वर्षीया गर्भवती मिचेल विलकिनलार्इ गम्भीर घाइते हुने गरी कुटपिट समेत गरिएको थियो । आफूमाथि आक्रमण भएपछि ती महिलाले प्रहरीमा इमरजेन्सी कल गरेपछि उनको ज्यान भने जोगिएको छ ।तर, पुलिस अधिकारी घटनास्थलमा पुग्दा उनी बेहोस अवस्थामा लडेकी थिइन् । अस्पतालमा पुर्याएर डाक्टरले उपचार गरी होस खुलेपछि उनले पटक पटक आफ्नो शिशुलार्इ बचाइदिन हारगुहार गरेकी थिइन् । मिचेल पहिलो सन्तानकी आमा बन्ने तर्खरमा थिइन् ।

तर उनको होस खुल्नु अघि नै छुरा हानेर बाहिर निस्केको शिशुको ज्यान गइसकेको उनलार्इ पत्तै थिएन । अमेरिकन पुलिसले हमलामा संलग्न ३४ वर्षीया डायनल क्याटरिस लेनलार्इ गिरफ्तार गरिएको जनाएको छ । उनले प्रहरीसँग महिलाको पेट छुराले काटेर शिशुलार्इ बाहिर निकालिदिएको कुरा स्वीकार गरेकी छन् ।

लेनले प्रहरीलार्इ दिएको बयानका क्रममा आफूले मिचेललार्इ यसअघि नचिनेको बयान दिएकी थिइन् । अनुसन्धानका क्रममा क्याटरिस लेनले करिब १० वर्ष अगाडि एक दुर्घटनामा आफ्नो १९ महिनाको बच्चा गुमाएको कुरा खुलेको छ ।

पीडित महिला मिचेल विलकिन्स

– एजेन्सी / अन्नपूर्ण पोष्ट डट कमबाट धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

९ चैत्र २०७१, सोमबार ०६:०७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories