गर्भवतीको पेटमा छुरा हानेर शिशु निकालियो

197 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ९ चैत्र २०७१, सोमबार ०६:०७

सम्पादक: Dhading News

 

 

Michelle_Wilkins_993437690फोटो :डायनल क्याटरिसले छुरा हानिएकी महिला मिचेल विलकिन्स । तस्बिर : एजेन्सी
एजेन्सी : अमेरिकाको कोलोराडोमा एक सात महिनाकी गर्भवती महिलाको पेटमा छुरा हानेर शिशु नै निकालेको खबर आएको छ ।गर्भवती महिला मिचेल विलकिन्सको घरमा बच्चाको लागि कपडा खरिद गर्न पुगेकी संदिग्ध महिला डायनल क्याटरिसले उनीमाथि छुरा हानेर पेटबाट ‍शिशु नै बाहिर निकालिदिएकी हुन् । खराब नियतले पुगेकी क्याटरिसले गर्भवती मिचेललार्इ गम्भीर घाइते हुने गरी कुटपिट समेत गरेकी थिइन् ।

कुटपिटका क्रममा क्याटरिसले मिचेलको पेटमा छुरा हानेर गर्भमा रहेको शिशु नै बाहिर निकालिदिएको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् । छुरा हानेर पेट चिरिएपछि बाहिर निस्किएको शिशुको निधन भइसकेको छ । घटनापछि प्रहरीले उद्दार गरेर महिलालार्इ अस्पताल लगेपछि अहिले उनको उपचार चलिरहेको छ ।

मिचेल विलकिन्सको पेटमा छूरा हान्ने डायनल क्याटरिस उनका पतिको साथमा
लगमन्ट पुलिस अधिकारीका अुनसार २६ वर्षीया गर्भवती मिचेल विलकिनलार्इ गम्भीर घाइते हुने गरी कुटपिट समेत गरिएको थियो । आफूमाथि आक्रमण भएपछि ती महिलाले प्रहरीमा इमरजेन्सी कल गरेपछि उनको ज्यान भने जोगिएको छ ।तर, पुलिस अधिकारी घटनास्थलमा पुग्दा उनी बेहोस अवस्थामा लडेकी थिइन् । अस्पतालमा पुर्याएर डाक्टरले उपचार गरी होस खुलेपछि उनले पटक पटक आफ्नो शिशुलार्इ बचाइदिन हारगुहार गरेकी थिइन् । मिचेल पहिलो सन्तानकी आमा बन्ने तर्खरमा थिइन् ।

तर उनको होस खुल्नु अघि नै छुरा हानेर बाहिर निस्केको शिशुको ज्यान गइसकेको उनलार्इ पत्तै थिएन । अमेरिकन पुलिसले हमलामा संलग्न ३४ वर्षीया डायनल क्याटरिस लेनलार्इ गिरफ्तार गरिएको जनाएको छ । उनले प्रहरीसँग महिलाको पेट छुराले काटेर शिशुलार्इ बाहिर निकालिदिएको कुरा स्वीकार गरेकी छन् ।

लेनले प्रहरीलार्इ दिएको बयानका क्रममा आफूले मिचेललार्इ यसअघि नचिनेको बयान दिएकी थिइन् । अनुसन्धानका क्रममा क्याटरिस लेनले करिब १० वर्ष अगाडि एक दुर्घटनामा आफ्नो १९ महिनाको बच्चा गुमाएको कुरा खुलेको छ ।

पीडित महिला मिचेल विलकिन्स

– एजेन्सी / अन्नपूर्ण पोष्ट डट कमबाट धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

९ चैत्र २०७१, सोमबार ०६:०७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मौसममा विस्तारै सुधार हुँदै

धादिङ । पश्चिमी न्यून चापीय वायुको प्रभावले बिहीबारदेखि प्रभावित मौसम शनिबारबाट विस्तारै सुधार हुँदै जान थालेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । नेपालमा पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव.....

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

Categories