हराएको ९३ हजार प्रहरीले सम्वन्धित व्यक्तिलाई बुझाईदियो

158 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ चैत्र २०७१, मंगलवार १५:३५

सम्पादक: Dhading News

आरुघाट१७ चैत- पदयात्रामा निस्किएकी पर्यटक महिलाले बिच वाटोमा हराएको नगद र अन्य कागजपत्र भएको झोला इलाका प्रहरी कार्यालय आरुघाट गोरखाको प्रहरी टोलीले फेला पारेर सम्वन्धित व्यक्तिलाई फकार्ईदिएको छ । म्नास्लु ट्रेकिङमा जांदै गरेकी अष्ट्रेलियन महिलाले हराएको नेपाली ९३ हजार रुपैया वराबरको विभिन्न देशका मुद्रा र महत्वपूर्ण कागजात सहितको झोला मंगलवार विहान सडकमा फेला पारेर सम्वन्धित व्यक्तिलाई बुझाईदिएको हो ।
गस्तिमा रहेको प्रहरी टोलीले गोरखाको आरुचनौटे गाविसको आरुघाट वजार नजिकै मंगलवार विहान ८ वजे तिर सडकमा फेला पारेको महिलाले वोक्ने हरियो रंगको हाते झोला खान तलासी गर्दा ११ सय ३५ अष्ट्रेलियन डलर,३५ अमेरीकी डलर, ३ हजार ७ सय २० रुपैया नेपाली रुपैयाका साथ २ वटा भिसा कार्ड फेला परेको इलाका प्रहरी कार्यालय आरुघाट गोरखाका प्रहरी निरीक्षक रविन्द्र खनालले जानकारी दिनु भयो ।
प्रहरीले फेला पारेको व्यागमा रहेको रकम र कागजपत्रको खोजी गर्दै ११ वजे तिर अष्टे«लियन नागरिक म्भदयचबजव धययमजयगकभ प्रहरी कार्यालयमा आएपछि भेटिएको झोला भित्र रहेको रकम, अन्य सामानको वारेमा सोधपुछ गर्दा र उनीसंग भएको कागजपत्र जांच बुझ गर्दा सोही व्यक्तिको भएको पुष्टि भएपछि उनलाई फिर्ता गरिएको खनालले वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ चैत्र २०७१, मंगलवार १५:३५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories