हराएको ९३ हजार प्रहरीले सम्वन्धित व्यक्तिलाई बुझाईदियो

109 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ चैत्र २०७१, मंगलवार १५:३५

सम्पादक: Dhading News

 

 

आरुघाट१७ चैत- पदयात्रामा निस्किएकी पर्यटक महिलाले बिच वाटोमा हराएको नगद र अन्य कागजपत्र भएको झोला इलाका प्रहरी कार्यालय आरुघाट गोरखाको प्रहरी टोलीले फेला पारेर सम्वन्धित व्यक्तिलाई फकार्ईदिएको छ । म्नास्लु ट्रेकिङमा जांदै गरेकी अष्ट्रेलियन महिलाले हराएको नेपाली ९३ हजार रुपैया वराबरको विभिन्न देशका मुद्रा र महत्वपूर्ण कागजात सहितको झोला मंगलवार विहान सडकमा फेला पारेर सम्वन्धित व्यक्तिलाई बुझाईदिएको हो ।
गस्तिमा रहेको प्रहरी टोलीले गोरखाको आरुचनौटे गाविसको आरुघाट वजार नजिकै मंगलवार विहान ८ वजे तिर सडकमा फेला पारेको महिलाले वोक्ने हरियो रंगको हाते झोला खान तलासी गर्दा ११ सय ३५ अष्ट्रेलियन डलर,३५ अमेरीकी डलर, ३ हजार ७ सय २० रुपैया नेपाली रुपैयाका साथ २ वटा भिसा कार्ड फेला परेको इलाका प्रहरी कार्यालय आरुघाट गोरखाका प्रहरी निरीक्षक रविन्द्र खनालले जानकारी दिनु भयो ।
प्रहरीले फेला पारेको व्यागमा रहेको रकम र कागजपत्रको खोजी गर्दै ११ वजे तिर अष्टे«लियन नागरिक म्भदयचबजव धययमजयगकभ प्रहरी कार्यालयमा आएपछि भेटिएको झोला भित्र रहेको रकम, अन्य सामानको वारेमा सोधपुछ गर्दा र उनीसंग भएको कागजपत्र जांच बुझ गर्दा सोही व्यक्तिको भएको पुष्टि भएपछि उनलाई फिर्ता गरिएको खनालले वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ चैत्र २०७१, मंगलवार १५:३५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of Bandipur Municipality-1 and Sandeep Pariyar, 18, of Bhanu Municipality-1 in Tanahun district. Police recovered a huge cache of illegal drugs–Spasmo and Tramadol– wrapped with clothes hidden inside their bags while carrying out routine security.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

धादिङमा मनाईयो पाँचौं योग दिवस

धादिङ, १ माघ - धादिङमा पाँचौं राष्ट्रिय योग दिवस मनाइयो । जिल्ला आयु्र्वेद स्वास्थ्य केन्द्रको आयोजनामा जिल्ला.....

Categories