टिएम फाउण्डेशन राहत सागम्री लिएर धादिङको पिपल छापमा

140 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ जेष्ठ २०७२, आईतवार ०६:३४

सम्पादक: Dhading News

 

 

पोखरा, – डा. टुवराज/मुँगादेवी बास्तोला प्रतिष्ठान (टिएम फाउण्डेशन) नेपालको टोली भूकम्प पीडितको लागि राहत सामग्री लिएर शनिबार धादिङको पिपलछाप पुग्यो।

प्रतिष्ठानद्वारा साविकको सुनौला बजार गाविस-८ हाल निलकण्ठ नगरपालिका-७, पिपलछाप डाँडागाउँका ४९ घर परिवारलाई राहत वितरण गरिएको थियो।

राहत सामग्रीमा त्रिपाल, खाद्यवस्तु, साबुन मञ्जनलगायत दैनिक उपभोगका सामग्री र औषधि रहेका थिए।प्रतिष्ठानका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद बास्तोला, सचिव जनकल्याण पराजुली, कोषाध्यक्ष मोहनशरण पौडेल, सहसचिव कमला पराजुली, अजय कोइरालाले राहत वितरण गरेका थिए।

यसैगरी उक्त राहत कार्यक्रममा स्थानीय संयोजन शोभा आलेमगर र प्रवासी मगर समाज कतारका सल्लाहकार दीलिप रानाले सहयोग पुर्‍याएका थिए। त्यस अवसरमा प्रतिष्ठानका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद बास्तोलाले फाउण्डेशन शैक्षिक क्षेत्रमा क्रियाशील संस्था भए पनि भूकम्पबाट सिर्जित विपत्तिमा परेकाहरूका लागि सेवा पुर्‍याउनु पनि आफ्नो दायित्व सम्झेर सहयोगका लागि अग्रसर भएको बताए। सचिव जनकल्याण पराजुलीले देशमा परेको विपत्तिमा सक्दो सहयोग पुर्‍याउनु सबैको कर्तव्य भएको बताए।

सदस्य अजय कोइरालाले बेलायतमा रहेर राहतको लागि पहल गर्ने संस्थाका संरक्षक रमेश बास्तोला र सहयोगीहरूप्रति आभार व्यक्त गरेका थिए।

स्थानीय संयोजक शोभा आलेमगरले नगरपालिकाभित्र रहेर पनि ओझेलमा परेको र राहत पुग्न नसकेको डाँडागाउँमा आएर सहयोग पुर्‍याएको भन्दै प्रतिष्ठानलाई धन्यवाद ज्ञापन गरेकी थिइन्।

कार्यक्रमको सञ्चालन सहसचिव कमला पराजुलीले गरेकी थिइन्। निलकण्ठ-७, डाँडागाउँमा मगर र दलितहरूको वस्ती रहेको छ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ जेष्ठ २०७२, आईतवार ०६:३४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories