जापानमा बस्ने नेपालीको सहयोगमा ज्यामरुङमा राहत

252 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० जेष्ठ २०७२, बुधबार ०६:१५

सम्पादक: Dhading News

jhulधादिङ – नेपाली काँग्रेस धादिङ पोखरा सम्पर्क सदन कास्कीद्वारा राहत वितरण गरेको छ । धादिङ जिल्ला ज्याारुङ गाविसमा ६ सय थान झुल वितरण गरेको सदनका सचिव माधव लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।
सदनका सभापति केदार धमलाको नेतृत्वमा गएको टोलीले ज्यामरुङ गाविसका विभिन्न वडामा झुल वितरण गरेको शंखादेवी उच्च मावि विद्यालय व्यवस्थाप समितिका अध्यक्ष एवं समाजसेवी फणिन्द्रप्रसाद धमलाले बताउनु भयो । सम्पर्क सदनले महाभूकम्पमा पीडित भएका ज्यामरुङ वासीलाई लामखुट्टेबाट बचाउन जापानमा बस्दै आएका नेपालीहरुको समूह फुकुओका नेपाल सोसाईटीको सहयोगमा पोखरा–७ निवासी सोसाइटीका कोषाध्यक्ष नविन अधिकारी लगायत समूहको सहयोगमा उक्त झुल वितरण गरेको सदनका कोषाध्यक्ष दिपेन्द्र थपलियाले बताउनु भएको छ ।
उक्त झुल वितरणले गरिव एवं पीडितलाई राहत मिलेको शंखादेवी उमाविका शिक्षक चन्द्रबहादुर लम्सालले खुसी ब्यक्त गर्दै सिङ्गो ज्यामरुङको विकासमा एकजुट हुन सवैमा अनुरोध समेत गर्नुभएको थियो । जापानमा रहेर आफ्नो श्रम र आम्दानीको वेवास्ता समेत गरेर नेपाल प्रतिको मायाँले सहयोग गरेको जापानमा रहँदै आएका सोसाइटीका उपाध्यक्ष पुरुषोत्तम सिग्देल बताउनुहुन्छ । गोलाभञ्ज्याङ, वाँडा गाउँ, चामभञ्ज्याङ, वोसी गाउँ, धमला गाउँ, सल्ले, गैह्री गाउँ लगायत क्षेत्रमा वितरण गरेको उक्त झुल सदुपयोग गरेर प्रयोगगर्न सुझाव दिईएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० जेष्ठ २०७२, बुधबार ०६:१५ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं.४ घर भई हाल जिल्ला कास्की पोखरा महानगरपालिका वडा नं.१६ लामाचौर बस्ने बर्ष २९ को.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

Categories