सेर्तुङका १२ सयलाई कम्बल वितरण, एक विद्यार्थीलाई आजीवन पढाउने

317 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ४ पुष २०७२, शनिबार २२:४८

सम्पादक: Dhading News

program

धादिङ, ४ पुस – गैरआवासीय नेपाली संघका आइसीसी सदस्य राजेन्द्र कुमार शर्मा (आर.के) तथा पिजन इञ्जिनियरिङ कतारले धादिङ जिल्लाको विकट गाविस सेर्तुङका सम्पूर्ण परिवारलाई जाडोका लागि न्यानो १२ सय कम्बल वितरण गरेका छन् ।

program03-650x433गत बैशाखको महाभूकम्पमा परी पीडित बनेका सेर्तुङबासीलाई शर्माले बिहीबार गाउँमा नै पुगेर सहयोग हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

यातायातको सुविधाबाट टाढा रहेको सेर्तुङबासीलाई हेलिकप्टरबाट कम्बल ढुवानी गरी वितरण गरिएको हो । कम्बल वितरणका लागि शर्मासँगै एनआरएन उत्तर अमेरिकाका संयोजक सोनाम लामा, बेष्ट रेमिट नेपालका प्रबन्ध निर्देशक श्याम तामाङ, टानका प्रथम उपाध्यक्ष तथा स्थानिय तेज गुरुङ उक्त गाविसमा पुगेका थिए ।

with student01

हिमाली भेगमा पर्ने सेर्तुङका अधिकांश परिवार अझ पनि पालमा नै बसिरहेकाले उनीहरुलाई केहि न्यानो बाँड्न र विपतमा पनि हाम्रो साथ छ भन्नका लागि सबै परिवारलाई कम्बल वितरण गरिएको शर्माले सो अवसरमा बताए । भूकम्पले काँपेको मन फेरि जाडोले नकाँपोस् भनेर न्यानो बाँड्न आएको बताउँदै शर्माले भने–‘ विकट गाउँमा आएर सहयोग गर्दै दुःख साट्न पाउँदा गौरव लागेको छ ।’

program02

सेर्तुङमा भएको सो सहयोग वितरण कार्यक्रममा गाविसका ९ वडाकै बासिन्दाहरुको उपस्थिति रहेको थियो । अहिलेसम्म गाउँमा प्रयाप्त सहयोग आउन नसकेकोमा एकै पटक १२ सय कम्बल ल्याएर सम्पुर्ण परिवारलाई वितरण गरेकोमा स्थानीयहरुले शर्मालाई धन्यवाद दिए । सहयोग वितरण कार्यक्रमका संयोजक समेत रहेका टानका उपाध्यक्ष गुरुङले गाबिसमा अब पुर्ननिमार्णमा पनि यसैगरी सहयोग गर्न आग्रह गरे ।

यसैबीच सोही गाविसको च्याम्रादेवी माविमा अध्ययनरत अपाङ विद्यार्थी सुरेश तामाङको आजीवन शैक्षिक खर्च प्रदान गर्ने शर्माले प्रतिबद्धता ब्यक्त गरेका छन् । पढाईमा तिक्ष्ण तामाङ कक्षा ४ मा अध्ययनरत छन् । शर्माले तामाङलाई तत्कालका लागि केही नगदसमेत सहयोग गरे । विद्यालयमै पुगेका शर्माले सम्पूर्ण बिद्यार्थीलाई खाजा वितरण गर्दै लगनशिल भई पढ्न अनुरोध गरे ।

program03

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

४ पुष २०७२, शनिबार २२:४८ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सांसद भूमी त्रिपाठीद्वारा स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम सार्वजनिक

धादिङ । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य भूमी त्रिपाठीले आर्थिक वर्ष २०७७/७८को स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत छनोट भएका योजना र बिनियोजित बजेट सार्वजनिक गर्नु.....

बूढीगण्डकी क्षेत्रका प्रभावित घरगोठको मुआब्जा माग्दै धर्नामा

धादिङ : राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाको रुपमा चर्चा पाएपनि निर्माण कसरी हुने भन्ने बिषयमा गर्ने भन्ने टुंगो लाग्न.....

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

Categories