मलेसियामा ४ नेपाली महिला पक्राउ

186 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २ चैत्र २०७२, मंगलवार २३:२६

सम्पादक: Dhading News

२०७२,चैत्र २, – मलेसियामा ४ जना नेपाली महिला पक्राउ परेका छन् । मलेसियाली प्रहरीले पेनाङको जलान सुल्तान अहमद शाहस्थित मनोरञ्जन आउटलेटबाट उनीहरूलाई पक्राउ गरेको हो । उनीहरु २३ देखि ३० बर्ष उमेर समूहका यौनकर्मी रहेको स्थानीय संचारमाध्यमले जनाएका छन् ।

kuala-lumpur_Nepali_in_Malaysia_517762573ती सञ्चार माध्यमका अनुसार शुक्रबार मध्यरातमा त्यहाँ छापा मार्दा ६ बंगलादेशी र ४ नेपाली महिला यौनकर्मी पक्राउ परेका हुन् । बंगलादेशी नागरिकको व्यवस्थापनमा रहेको उक्त आउटलेटले यौन व्यवसाय समेत संचालन गरेको पाइएपछि त्यहाँ गेष्ट रिलेसन अफिसरको रुपमा कार्यरत रहेका ती महिलाहरु पक्राउ परेका हुन् । उनीहरु गैरकानूनी अवस्थामा रहेको बताइएको छ ।

उक्त अपरेसनमा ३८ बषिर्य एक बंगलादेशी म्यानेजर पनि पक्राउ परेका उल्लेख गरिएको छ । स्थानीय नागरिकको नाममा रहेको लाइसेन्स प्रयोग गरि यौन व्यवसाय संचालन हुँदै आएकाले प्रहरीले उक्त आउटलेटको लाइसेन्स खारेज गर्न सम्बन्धित निकायलाई प्रस्ताव समेत गरेको बताइएको छ ।

मलेसियाका विभिन्न डान्स रेष्टुराँ एवं क्लबहरुमा नेपालीहरु नर्तकी एवं गेष्ट रिलेसन अफिसरको रुपमा समेत कार्यरत छन् । बढी पैसा कमाइने लोभमा त्यसरी मलेसिया आउने कतिपय बाहिर ‘गेष्ट रिलेसन अफिसर’ भनिए पनि ‘यौनकर्म’ मा लागेको समेत पाइन्छ इकान्तिपुरमा खबर छ । ।

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२ चैत्र २०७२, मंगलवार २३:२६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बढ्यो सामाजिक सुरक्षा भत्ता

काठमाडौं । सरकारले बृद्ध भत्ता बढाएको छ । बढेको भत्ता अव कार्यान्वयनमा समेत आएको छ । सरकारले चालु आर्थिक वर्ष २०७६–७७ को बजेटमा घोषणा गरेअनुसार ज्येष्ठ नागरिकदेखि सबै शीर्षकका सामाजिक सुरक्षा भत्ता बढाएको.....

पहिरोले भत्काएको दुई महिनापछि स्याफ्रु–मैलुङ सडक मर्मतकार्य शुरू

भदौ २९, रसुवा । पहिरोका कारण गत असार महीनाबाट अवरुद्ध स्याफ्रु–मैलुङ खण्डको नयाँ राजमार्ग शनिवारबाट मर्मतकार्य.....

धादिङमा यसरी मनाइँदैछ संविधान दिवस

धादिङबेसी । धादिङमा यस बर्षको संविधान दिवस विभिन्न कार्यक्रमका साथ भव्य तरिकाले मनाइने भएको छ । २०७६ सालको.....

कालुपाण्डेमार्गमा बस दुर्घटना, १० जना घाइते

धादिङ २७ भदौ - धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर - ६,मा पर्ने मुक्तिनाथ मन्दिर नजिकै कालुपाण्डे मार्गमा.....

धादिङ अस्पताललाई प्रदेश सरकारको एक करोड २५ लाख अनुदान

धादिङ, २८ भदौ - प्रदेश नं ३ सरकारले धादिङ जिल्ला अस्पतालकाका साथै ३ नम्बर प्रदेशका आठ वटा सरकारी अस्पतालको सेवा.....

Categories