कोल्डफिट फाउन्डेसन नेपालद्वारा १ दिने निशुल्क स्वास्थ्य शिविर

294 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ११ जेष्ठ २०७३, मंगलवार १२:१५

सम्पादक: Dhading News

newsखाल्टे/ खाल्टे ४ डाँडागाउँमा रहेको श्री महेन्द्रोय कालिका मा.वि.को प्राङ्गणमा १ सय ८० जनाको स्वास्थ्य परिक्षण सम्पन्न गरेको छ । अर्थाेपेडिक डा.शिशिर काकीर्, जर्नल फिजिसियन डा.सुलोचन लोहनी, डा.अमन खनाल, नर्श सृजना रानाभाट र रोमानियाका डा.इनोट उर्ष लगायतको विशेषज्ञहरुको टोलिले स्वास्थ्य परिक्षण गरेका थिए ।
शिक्षा स्वास्थ्य, खानेपानी तथा सरसफाई र कृषिको क्षेत्रमा विगत ५वर्ष देखि काम गर्दै आइरहेको फाउन्डेशनले धादिङको खाल्टेमा यसअघि पनि ४ दिनको स्वास्थ्य शिविर सञ्चालन गरिसकेको थियो । फाउन्डेशनका अध्यक्ष उत्तम अधिकारीले आफ्नो जन्मथलो धादिङलाई पर्यटकीय क्षेत्रको प्रचार प्रसारमा समेत लागि परिरहनु भएको छ । चमेरोगुफा, पातलेचुली, छहरेछाँगा, खाल्टेकै कालिका मन्दिर जस्ता प्राकृतिक र धार्मिक क्षेत्रलाई पर्यटकको नजरमा पार्न र होमस्टे सञ्चालनमा समेत चासो राख्दै आउनु भएको छ । यो सँगै नेपालको धादिङ, नुवाकोट, काभ्रे, सिन्धुपाल्चोक, तनहुँ, मुस्ताङ र अन्तर्राष्ट्रिय बंगलादेश, केन्या, रोमानिया जस्तो ठाउँमा पनि कार्य गर्दै आएको बताए । २० वर्ष अघिदेखि पर्यटन व्यवसाय सञ्चालन गर्दै आएका अधिकारीले ग्रामिण र विपन्न वर्गका मानिसहरुमा शिक्षा, स्वास्थ्य, कृषि र खानेपानीमा कार्य गर्दै आफू निकै उत्साहित भएको र आगामी दिनहरुमा पनि यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने जानकारी दिए । यसका साथै हाल चलिरहेको प्रोजेक्टहरुमा विद्यालय भवन निर्माण ३ प्रा.वि., १ मा.वि. सुरु भइरहेको छ । खाल्टे–४ र ३ मा यसका लागि फण्ड (अमेरिका, क्यानडा, रोमानिया)बाट संकलन भइरहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

११ जेष्ठ २०७३, मंगलवार १२:१५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories