दार्खामा टोल स्तरीय भलिबल सम्पन्न

218 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ आश्विन २०७३, शुक्रबार ०५:५८

सम्पादक: Dhading News

14658324_10209875759987275_1827574997_n-169x300गोपाल फ्युबा

 ब्युर्चेत- विजयादशमीको अवसर पारेर उत्तरी धादिङको दार्खा गाविसमा मैत्रिपूर्ण भलिवल प्रतियमेगिता सम्पन्न भएको छ । दार्खा गाविस वडानं ३ स्थित थ्रीडी खेल मैदानमा टोलस्तरीय भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । कुल १० टोलका टिम सहभागीता रहेको टिम मध्ये म्हनेगङ, पङ्लेपखोर, पर्सनखोर र फ्युबखोर टिम सेमिफाइनलमा पुगेका थिए । असोज २२  गतेदेखि ब्युर्चेत युवा समूहको आयोजनामा भएको खेलको असोज २७ गते अन्तिममा उपाधि चुम्नका लागि  म्हनेगङ र पर्सनखोरबिच भएको सेमिफाइनल खेलमा ३-१ को नतिजा म्हनेगङले निकालेर तृतीय भए ।

फाइनलमा फ्युबखोर र पङ्लेपखोरबिच भएको खेलमा 0-३ को सोझो सेटमा पङ्लेपखोर टिमले बिजयी हासिल गरी प्रथम हुन सफल भयो । विजयी टिमलाई ५000,३000,२000,र ८00 नगद पुरस्कारद्वारा पुरस्कृत गरिएको । बेस्ट प्लेयर कुमार लोप्चन र बेस्ट सटर टिकराम तामाङ छनौट गरिएको थियो । पुरस्कार वितरण कार्यक्रम समाजसेवी सुकबहादुर तामाङको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ आश्विन २०७३, शुक्रबार ०५:५८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories