दार्खामा टोल स्तरीय भलिबल सम्पन्न

66 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ आश्विन २०७३, शुक्रबार ०५:५८

सम्पादक: Dhading News

14658324_10209875759987275_1827574997_n-169x300गोपाल फ्युबा

 ब्युर्चेत- विजयादशमीको अवसर पारेर उत्तरी धादिङको दार्खा गाविसमा मैत्रिपूर्ण भलिवल प्रतियमेगिता सम्पन्न भएको छ । दार्खा गाविस वडानं ३ स्थित थ्रीडी खेल मैदानमा टोलस्तरीय भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । कुल १० टोलका टिम सहभागीता रहेको टिम मध्ये म्हनेगङ, पङ्लेपखोर, पर्सनखोर र फ्युबखोर टिम सेमिफाइनलमा पुगेका थिए । असोज २२  गतेदेखि ब्युर्चेत युवा समूहको आयोजनामा भएको खेलको असोज २७ गते अन्तिममा उपाधि चुम्नका लागि  म्हनेगङ र पर्सनखोरबिच भएको सेमिफाइनल खेलमा ३-१ को नतिजा म्हनेगङले निकालेर तृतीय भए ।

फाइनलमा फ्युबखोर र पङ्लेपखोरबिच भएको खेलमा 0-३ को सोझो सेटमा पङ्लेपखोर टिमले बिजयी हासिल गरी प्रथम हुन सफल भयो । विजयी टिमलाई ५000,३000,२000,र ८00 नगद पुरस्कारद्वारा पुरस्कृत गरिएको । बेस्ट प्लेयर कुमार लोप्चन र बेस्ट सटर टिकराम तामाङ छनौट गरिएको थियो । पुरस्कार वितरण कार्यक्रम समाजसेवी सुकबहादुर तामाङको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।


२८ आश्विन २०७३, शुक्रबार ०५:५८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

अमेरिकाको न्यूयोर्कमा डम्फु साँझ, घन्कियो म्हेन्दोमाया

अमेरिका-२८५४ औँ खि सोनम ल्होसारको अवसरमा तामाङ सोसाइटी अफ अमेरिका तामाङ सोसाइटी अफ अमेरिका ( टिएसए ) द्धारा डम्फु साँझ कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । अमेरिकामा पहिलोपटक पश्चिमी तामाङ संस्कृति म्हेन्दोमाया.....

साक्षरताको नाममा नाटक मञ्चन ,पूर्ण साक्षर जिल्ला धादिङमा ल्याप्चे नै ल्याप्चे

धादिङ माघ २,  । चार बर्ष अघि धादिङ जिल्लालाई निकै तामझामका साथ पूर्ण साक्षर जिल्ला घोषणा गरियो । साक्षर जिल्ला.....

बिद्यालयमा सडक सुरक्षा सम्बन्धी जनचेतनामूलक कार्यक्रम

 सुरक्षित र दिगो यात्रा नेपालको आयोजनामा  नुवाकोटको बेल्कोटगढी नगरपालिका-५ , कोल्पुटार स्थित  महादेव मा.वि. मा.....

वर्षैभरि धमिलो बग्छ त्रिशूली नदी

 धादिङ-लामो समयदेखि हुँदै आएको त्रिशूली नदीको अतिक्रमण रोकिएको छैन । सम्बन्धित निकायले अतिक्रमण.....

धादिङ–काठमाण्डौं अब डिलक्स बसमा सरर

  धादिङ । समयमै गन्तव्यमा पुग्ने लक्ष्य राखेपनि आंफु चढेको बस छिन छिनमै ठाउँ ठाउँमा रोक्दै यात्रु चढाउँदै र.....