दार्खामा टोल स्तरीय भलिबल सम्पन्न

254 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ आश्विन २०७३, शुक्रबार ०५:५८

सम्पादक: Dhading News

 

 

14658324_10209875759987275_1827574997_n-169x300गोपाल फ्युबा

 ब्युर्चेत- विजयादशमीको अवसर पारेर उत्तरी धादिङको दार्खा गाविसमा मैत्रिपूर्ण भलिवल प्रतियमेगिता सम्पन्न भएको छ । दार्खा गाविस वडानं ३ स्थित थ्रीडी खेल मैदानमा टोलस्तरीय भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । कुल १० टोलका टिम सहभागीता रहेको टिम मध्ये म्हनेगङ, पङ्लेपखोर, पर्सनखोर र फ्युबखोर टिम सेमिफाइनलमा पुगेका थिए । असोज २२  गतेदेखि ब्युर्चेत युवा समूहको आयोजनामा भएको खेलको असोज २७ गते अन्तिममा उपाधि चुम्नका लागि  म्हनेगङ र पर्सनखोरबिच भएको सेमिफाइनल खेलमा ३-१ को नतिजा म्हनेगङले निकालेर तृतीय भए ।

फाइनलमा फ्युबखोर र पङ्लेपखोरबिच भएको खेलमा 0-३ को सोझो सेटमा पङ्लेपखोर टिमले बिजयी हासिल गरी प्रथम हुन सफल भयो । विजयी टिमलाई ५000,३000,२000,र ८00 नगद पुरस्कारद्वारा पुरस्कृत गरिएको । बेस्ट प्लेयर कुमार लोप्चन र बेस्ट सटर टिकराम तामाङ छनौट गरिएको थियो । पुरस्कार वितरण कार्यक्रम समाजसेवी सुकबहादुर तामाङको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ आश्विन २०७३, शुक्रबार ०५:५८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories