श्रीमदभागवद महापुराण एक साथ एक सय आठ दान

247 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २९ कार्तिक २०७३, सोमबार १७:०७

सम्पादक: Dhading News

 

 

टि एन गोपीकृष्ण अधिकारीद्धारा नेपालीमा स्वहस्त छायाँअनुवाद गरिएको श्रीमदभागवद महापुराण एक साथ एक सय आठ दान गरिएको छ ।

15036299_1212415595448386_5888722448433591048_nनिलकण्ठ नगरपालिका ४ जयन्तीडाडामा रहेको रक्षश्वर महादेवको प्राङगणमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि नेपालीमा स्वहस्त छायाँअनुवाद गरिएको श्रीमदभागवद महापुराण एक साथ एक सय आठ दान गरिएको हो । श्रीमदभागवद महापुराण सवैलाइ अध्यन गर्न सहजहोस भनि १३ वर्ष लगायर अनुवाद गरिएको सो पुस्तक आज विभिन्न सरकारी कार्यलयका कर्मचारी विशिष्ट व्यक्तित्वहरु तथा पार्टी प्रतिनिधीहरुलाई सो पुस्तक दान गरीएको छ ।
उक्त श्रीमद्भागवत कितावमा मुल छाया अनुवाद व्याख्या टिका र हिन्दी टिका रहेको छ ।
रक्षश्वर महादेवको मन्दीर परिसरमा डाँडाघरे अधिकारी परिवारले छायाँअनुवाद गरिएको श्रीमदभागवद महापुराण दान गर्न आयोजना गरिएको कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि धादिङ जिल्ला अदालतका न्यायधिस इस्वर राज आचार्य प्रमुख जिल्ला अधिकारी विश्व प्रकास सुवेदि लगायत विभिन्न राजनितिक दलका नेताहरुले श्रीमदभागवद महापुराणको छायाँअनुवाद हुनु प्रसंसनिय कुरा भएको भन्दै प्रशंसा गर्नु भएको थियो ।
15085705_1212415778781701_6864614839263400496_nअनुवादक टि एन गोपिकृष्ण अधिकारीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि धादिङ जिल्ला अदालतका न्यायधिस इस्वर राज आचार्य प्रमुख जिल्ला अधिकारी विश्व प्रकास सुवेदि पार्टिका पार्टि प्रमुख तथा प्रतिनिधिहरु, कार्यालय प्रमुखहरु, सन्चारकर्मिलगायतको सहभागिता रहएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२९ कार्तिक २०७३, सोमबार १७:०७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories