दुबई पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने बुद्धकुमार लामा पक्राउ

222 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० मंसिर २०७३, सोमबार ०७:००

सम्पादक: Dhading News

काठमाडौं- दुबईमा आकर्षक तलव पाउने कम्पनीहरुमा पठाईदिन्छु भन्दै ठगी गर्नेलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। नक्कली भिषा समेत देखाई ठगी गर्ने काभ्रे कात्तिके देउराली–१ घर भई हाल लाजिम्पाट बस्ने बुद्धकुमार लामालाई शनिबार प्रहरीले पक्राउ गरेको जनाएको छ।

लामाले सिन्धुली बेलघारी–४ का गितिन्द्र बहादुर ठकुरी समेत ५ जनाबाट १० लाख रुपैयाँ, काठमाडौं महानगरपालिका–१५ डल्लु बस्ने कविन शाही समेत ७ जनाबाट ११ लाख, डडेलधुरा ओमरगढी–१ का दिल बहादुर तमोलीबाट १ लाख ९२ हजार, बविता काजु र कविता श्रेष्ठलाई युरोपका आकर्षक तलव पाउने देशहरुमा पठाईदिने भनी ३ लाख, राकेश प्रधान, जनकलार पौडेललाई फ्रान्समा पठाईदिने भनी ५ लाख ५० हजार, खगेन्द्र गुरुङलाई आबुदावीमा क्रुजमा पठाउने भनी २ लाख समेत गरी जम्मा ३३ लाख ४२ हजार लिई सम्पर्क विहिन भएको प्रहरीले जनाएको छ।

लामालाई खोजतलास गर्ने क्रममा महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाको टोलीले लाजिम्पाटबाट पक्राउ गरी थप कारवाहीको लागि वैदेशिक रोजगार विभाग, बुद्धनगर काठमाडौमा पठाएको छ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० मंसिर २०७३, सोमबार ०७:०० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । स्कुटर चोरी गर्ने तथा चोरीका स्कुटर किन्ने कार्यमा संलग्न रहेको अभियोगमा.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

Categories