दुबई पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने बुद्धकुमार लामा पक्राउ

311 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० मंसिर २०७३, सोमबार ०७:००

सम्पादक: Dhading News

काठमाडौं- दुबईमा आकर्षक तलव पाउने कम्पनीहरुमा पठाईदिन्छु भन्दै ठगी गर्नेलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। नक्कली भिषा समेत देखाई ठगी गर्ने काभ्रे कात्तिके देउराली–१ घर भई हाल लाजिम्पाट बस्ने बुद्धकुमार लामालाई शनिबार प्रहरीले पक्राउ गरेको जनाएको छ।

लामाले सिन्धुली बेलघारी–४ का गितिन्द्र बहादुर ठकुरी समेत ५ जनाबाट १० लाख रुपैयाँ, काठमाडौं महानगरपालिका–१५ डल्लु बस्ने कविन शाही समेत ७ जनाबाट ११ लाख, डडेलधुरा ओमरगढी–१ का दिल बहादुर तमोलीबाट १ लाख ९२ हजार, बविता काजु र कविता श्रेष्ठलाई युरोपका आकर्षक तलव पाउने देशहरुमा पठाईदिने भनी ३ लाख, राकेश प्रधान, जनकलार पौडेललाई फ्रान्समा पठाईदिने भनी ५ लाख ५० हजार, खगेन्द्र गुरुङलाई आबुदावीमा क्रुजमा पठाउने भनी २ लाख समेत गरी जम्मा ३३ लाख ४२ हजार लिई सम्पर्क विहिन भएको प्रहरीले जनाएको छ।

लामालाई खोजतलास गर्ने क्रममा महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाको टोलीले लाजिम्पाटबाट पक्राउ गरी थप कारवाहीको लागि वैदेशिक रोजगार विभाग, बुद्धनगर काठमाडौमा पठाएको छ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० मंसिर २०७३, सोमबार ०७:०० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories