नरसिंहधामका वाल शिष्यहरुको लागि दोहाबाट १५ हजार आर्थिक सहयोग

300 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ पुष २०७३, आईतवार १६:१७

सम्पादक: Dhading News

viber_image123 सल्यानटार -बैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा धादिङको सल्यानटारबाट दोहा कतारमा मा पुगेकाहरुको साझा संगठन धादिङ सल्यानटार सेवा समाज दोहा कतारले विभिन्न सामाजिक कार्यक्रमहरु मार्फत गाउँको सेवामा जुटेका छन ।
viber_image12समाजले सल्यानटार गाविस वडा नम्बर ३ मा रहेको नरसिंहधामका वाल शिष्यहरुको सहयोगका लागि न्यानो कपडा व्यवस्था गर्न जगन्नाथ फाउण्डेशनलाई १५ हजार आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको छ । समाजले आफ्नो स्थापना पछि सल्यानटार गाविसमा विभिन्न सामाजिक हितका कार्यहरु संचालन गर्दै आईरहेको छ । सल्यानटार गाविस भरीका अति गरिव, विपन्न, असहाय बिद्यार्थीहरुको लागि विभिन्न किसिमका सहयोग ,भुकम्प पिडितहरुको लागि राहत बितरणका साथै विदेशमा अलपत्र परेकाहरुको उद्धारमा पनि सहयोग गरिरहेको संस्थाले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ पुष २०७३, आईतवार १६:१७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories