नरसिंहधामका वाल शिष्यहरुको लागि दोहाबाट १५ हजार आर्थिक सहयोग

182 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ पुष २०७३, आईतवार १६:१७

सम्पादक: Dhading News

 

 

viber_image123 सल्यानटार -बैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा धादिङको सल्यानटारबाट दोहा कतारमा मा पुगेकाहरुको साझा संगठन धादिङ सल्यानटार सेवा समाज दोहा कतारले विभिन्न सामाजिक कार्यक्रमहरु मार्फत गाउँको सेवामा जुटेका छन ।
viber_image12समाजले सल्यानटार गाविस वडा नम्बर ३ मा रहेको नरसिंहधामका वाल शिष्यहरुको सहयोगका लागि न्यानो कपडा व्यवस्था गर्न जगन्नाथ फाउण्डेशनलाई १५ हजार आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको छ । समाजले आफ्नो स्थापना पछि सल्यानटार गाविसमा विभिन्न सामाजिक हितका कार्यहरु संचालन गर्दै आईरहेको छ । सल्यानटार गाविस भरीका अति गरिव, विपन्न, असहाय बिद्यार्थीहरुको लागि विभिन्न किसिमका सहयोग ,भुकम्प पिडितहरुको लागि राहत बितरणका साथै विदेशमा अलपत्र परेकाहरुको उद्धारमा पनि सहयोग गरिरहेको संस्थाले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ पुष २०७३, आईतवार १६:१७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of Bandipur Municipality-1 and Sandeep Pariyar, 18, of Bhanu Municipality-1 in Tanahun district. Police recovered a huge cache of illegal drugs–Spasmo and Tramadol– wrapped with clothes hidden inside their bags while carrying out routine security.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

धादिङमा मनाईयो पाँचौं योग दिवस

धादिङ, १ माघ - धादिङमा पाँचौं राष्ट्रिय योग दिवस मनाइयो । जिल्ला आयु्र्वेद स्वास्थ्य केन्द्रको आयोजनामा जिल्ला.....

Categories