कान्छीको सुनसान रातमा लेखेको काहानी

50 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ७ पुष २०७३, बिहीबार ११:३८

सम्पादक: Dhading News

sherpini
शेर्पिनी कान्छी “नीम”

               शेर्पिनी कान्छी उर्फ नीम शेर्पाद्वारा लिखित “सुनसान रातमा लेखेको काहानी हरायो” बोलको गजलको म्युजिक भिडियो युट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको छ। उक्त गजलमा प्रसिद्ध गायक आनन्द कार्की र गायिका संजिवनिको स्वर रहेको छ। शेर्पिनी कान्छीको शब्द तथा शिखर सन्तोषको संगीत रहेको उक्त गजलको अडियो भीडीयोलाई आनन्द इन्टरटेनमेन्टले बजारमा ल्याएको हो । अनिल र प्रियंकाको अभिनय रहेको यस म्यूजिक भीडीयोलाई दिपेन्द्र के.सी.ले निर्देशन गरेका हुन् भने यसको सम्पादन सुप्रिम पराजुलीले गरेका छन् । तेस्तै गरि क्यामेराको भूमिकामा रामकुमार के.सी. र सुदिप बराल रहेका छन।

                 लामो समय देखी गीत गजल लेखनमा अभ्यस्त कान्छीले हाल सम्ममा दर्जन भन्दा बढी गीत गजल रेकर्ड गराइसकेकी छिन्। कान्छीको “नजुध्नु थियो नजर जुधेर बदनाम भएँ”, “पल पल गन्दै बिते महिना सालहरु”, “तिम्रो मेरो मनको नाता टुटे जस्तो लाग्यो”, “गरिबीको भारमा परी भएँ परदेशी”, “कुनै कुनै यादहरु भुल्न गाह्रो हुँदोरैछ”, “मुटु भरी माया छ बताउन सकिन, तिमी मेरै हौ भनी जताउन सकिन” जस्ता मर्मश्पर्शी गीत गजलहरुमा अन्जु पन्त, बिजय लामा, रन्जित रसाइली, गम्बु शेर्पा, शिखर सन्तोष आदिले आफ्नो स्वर पस्किसकेछन् भने अझै धेरै गीत गजल रेकर्डिङको तयारीमा रहेको बताउछिन्।

भिडियो हेर्नुहोस्


७ पुष २०७३, बिहीबार ११:३८ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

निर्वाचनका लागि मतदान केन्द्रमा कम्तीमा नौ जना कर्मचारी

काठमाडौं-निर्वाचन आयोगले एक मतदान केन्द्रमा कम्तीमा नौ जना कर्मचारी खटाउने तयारी गरेको छ । आयोगले मतदाता संख्याका आधारमा मतदान केन्द्रमा खटाउने कर्मचारीको सूची तय गरेको छ । २ सय ५० मतदाता भएको मतदान.....

प्रकाश दाहालको पार्थिव शरीरलार्इ अन्तिम बिदाई (हेर्नुहोस् फोटोफिचर)

काठमाडौँ, मंसिर ३ । आकस्मिक हृदयघातका कारण निधन भएका माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य तथा अध्यक्ष पुष्पकमल.....

एमाले नेता भुमि त्रिपाठीलाई लक्षित गरि एम्बुस बिस्फोट

एमाले नेता भुमि त्रिपाठीलाई लक्षित गरि एम्बुस बिस्फोट धादिङ । धादिङ क्षेत्र नं १ बाट उम्मेद्वारी दिएका भुमि.....

धादिङमा २ लाख ३३ हजार मतदाताले मतदान गर्न पाउने

 धादिङ । मंसिर १० गते हुन गईरहेको  प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनमा धादिङ जिल्लाका २ लाख ३३ हजार  मतदाताले.....

डा. महतलाई लक्षित गरि एम्बुस विस्फोट

क्षेत्र १ प्रदेश ख का उम्मेदवार रमेशकुमार महतको फेसबुकबाट साभार फोटो । नुवाकोट क्षेत्र नं. १ का उम्मेदवार.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana