विदेशबाट बर्सेनि आउँछन् हजार बाकस

169 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ माघ २०७३, सोमबार १०:२७

सम्पादक: Dhading News

 

 

काठमाडौं । मलेसियाबाट कैलालीका प्रह्लाद राना, सल्यानका केशर पुन र जाजरकोटका लालबहादुर थापाको शव त्रिभुवन विमानस्थलमा आइपुग्यो।
शव बाहिर निकाल्ने फरक बाटो थिएन। मृतकका आफन्तले यात्रु निस्कने मूल ढोकाबाटै कफिन निकाल्दै थिए। त्यो देखेर विदेशबाट आएका यात्रु र उनीहरुलाई पर्खिबसेका आफन्तको मन चिसो भयो। भन्दै थिए, कफिन त अर्कै बाटो लैजाने व्यवस्था भइदिए पनि हुन्थ्यो नि ! एउटै जहाजबाट ल्याइएका ती शव घरसम्म पुर्‍याउन ढोका छेउमै तीन वटा एम्बुलेन्स थिए। मेडिकल रिपोर्टअनुसार रानाले आत्महत्या गरेका थिए।

पुनको हृदयघातबाट मृत्यु भएको थियो। लालबहादुरको मृत्युको कारण खुलेको थिएन। त्यसअघि मात्रै कतारबाट ४ जनाको शव ल्याइएको थियो। जसमा थिए, सोनाम तामाङ, शेख इजराइल, मोहम्मद अकुब नदफ्फा र आइडी मोहम्मद। मेडिकल रिपोर्टमा सोनामको श्वासप्रश्वास समस्याबाट मृत्यु भएको उल्लेख छ। शेख र आइडी काम गर्ने स्थानबाट खसेका थिए।
वैदेशिक रोजगारीका लागि प्रमुख गन्तव्य मानिएका मुलुकहरुबाट यसरी शव आउनु सामान्य भइसकेको छ। हरेक वर्षजसो एक हजारको हाराहारीमा शव आउन थालेका छन्।यो खबर हामीले आजको कान्तिपुर दैनिकबाट लिएका हौ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ माघ २०७३, सोमबार १०:२७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories