म्हेन्दोमाया किङ वाइबाको पहिलो सेलो धमाका

65 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ माघ २०७३, शुक्रबार ०७:४८

सम्पादक: Dhading News

IMG_0064

म्हेन्दोमाया किङको नामले परिचित चर्चित गायक सागर एस. वाइबाले आफ्नो पहिलो तामाङ सेलो गीतको म्युजिक भिडियो युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरेका छन् । “माथी माथी खुम्बु लेक” बोलको सेलोको भिडियो यती खेर युट्युबमा भाईरल बनेको छ। २ हप्ताको अन्तरमै ८५ हजार भन्दा बढी पटक हेरिएको यस भिडियोमा वाइबा आँफैले अभिनय पनि गरेका छन् । वाइबाको अलावा थार्चा लामा, अन्जिला वाइबा र बिना लामालाई पनि भिडियोमा देख्न सकिन्छ।

रसुवाको गलाङ र पार्वती कुण्डमा छायाङ्कन गरिएको यस भिडियोको निर्देशन पनि म्हेन्दोमाया किङ आफैले गरेका हुन् भने कोरियोग्राफी राज वाइबा, छायाङ्कन मरुभुमी, सम्पादन मित्र डि. गुरुङले गरेका हुन् । “स्वीट हार्ट” नामक एल्बममा समेटिएको यस गीत शब्द, संगित र आवाज किङ आफ्नै रहेको छ भने म्युजिक एरेन्ज कमल सौरागले गरेका हुन् ।

म्हेन्दोमाया पश्चिमेली तामाङहरुको एउटा महत्वपूर्ण संस्क्रिती हो, र यसको संरक्षण र संबर्द्धनका लागि गायक वाइबाले डेढ दशकदेखी यस क्षेत्रमा योगदान दिईरहेका छन् । हालसम्म उनले १६ वटा म्हेन्दोमाया एल्बम निकालिसकेका छन् भने २०० भन्दा बढी गीत बजारमा ल्याइसकेका छन् । “स्वीट हार्ट” यिनको महात्वाकांक्षी नेपाली एल्बम हो । यस एल्बममा १० वटा नेपाली तथा तामाङ गीत समाबेश गरिने वाइबाले बताउनु भयो।

भिडियो हेर्न तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस् ।


२८ माघ २०७३, शुक्रबार ०७:४८ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

छिमेकी झगडामा एक घाइते, पार्टीहरुबीच आरोप प्रत्यारोप

धादिङ   ८ मंसिर  -छिमेकी छिमेकी विच भएको झगडालाई धादिङको धुवाकोटमा राजनीतिकरण भएपछि पार्टीहरुबीच आरोप प्रत्यारोप सुरु भएको छ । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा न.ं १४ धुवाकोटको टारमा शुक्रबार विहान छिमेकीहरुबीच.....

निर्वाचन विथोल्न धादिङमा श्रृङखलाबद्ध रुपमा बम आतंक

धादिङ - निर्वाचन विथोल्ने नियतले धादिङमा एक साता यता श्रृङखलाबद्ध रुपमा वम आतंक मच्चाईएको छ । शुक्रवार  विहान.....

नेपाल बन्द हल्ला मात्रै: विप्लव

मंसिर ८ गते नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाले गर्ने भनेको नेपाल बन्द हल्ला मात्रै भएको जनाएको छ.....

धादिङमा प्रतिनिधिसभालाई समेत छायामा पार्दै प्रदेशका ‘हेभीवेट’ उम्मेदवार

  काठमाडौं : देशैभरमा प्रदेशसभा निर्वाचन प्रतिनिधिसभा निर्वाचनको छायामा परेको महसुस भइरहेका बेला धादिङमा भने.....

पृथ्वीराजमार्गमा भेटिएको बम निष्क्रिय

धादिङ, ५ मंसिर  :धादिङको निर्वाचन क्षेत्र नमबर १ मा पर्ने गजुरी गाउँपालिका वडा नं २ बिहानीपम्प नजिकै.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana