अन्सारी सद्भावनाको केन्द्रिय सदस्यमा मनोनित

327 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ फाल्गुन २०७३, मंगलवार ०५:४१

सम्पादक: Dhading News

16730807_1469757706375800_447737112_n

जिबिएस/सिआईडिपि प्रतिष्ठान नेपालका संस्थापक नसीम अन्सारी नेपाल सद्भावना पार्टी, आनन्दिदेवीको केन्द्रिय सदस्य पदमा मनोनयन हुनु भएको छ। गत फाल्गुन १ गतेको पार्टीको केन्द्रिय समितिको बैठकबाट अन्सारीलाई केन्द्रिय सदस्यमा मनोनयन गरिएको महासचिव राजिब झाद्वारा हस्ताक्षरित पत्रमा उल्लेख गरिएको छ।

विगत ५ वर्षदेखी जिबिएस /सिआईडिपि प्रतिष्ठान, नेपाल नामक संस्था मार्फत समाजसेवा गरिरहनु भएका अन्सारीसँग मातृभूमीका लागि युवा अभियान मार्फत युवा पुस्ता बिच विभिन्न जनचेतनामुलक कार्यक्रम सन्चालन गरेको अनुभव समेत छ ।

हामीसँगको भेटमा अन्सारीजीले नेपालका सबै राजनैतीक नेताहरु भारतमुखी भैरहेको अवस्थामा अमेरिकाबाट फर्केर देश र जनताको सेवा गर्ने र एक सच्चा देशभक्त र इमान्दार नेता बन्ने बताउनु भयो । बारा कलैयाका नसिम अन्सारी हाल संयुक्त राज्य अमेरिकाको केन्टकी राज्यमा विगत ३ वर्षदेखी बस्दै आइरहनु भएको छ।

12507294_1283406568343562_6189275421253122074_n


३ फाल्गुन २०७३, मंगलवार ०५:४१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

छुट्टाछुट्टै स्थानमा दुर्घटना, दुईको मृत्यु , एक घाईते

धादिङ, १२ फागुन - शनिवार विहान धादिङ जिल्लाको दुई छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि दुई जनाको ज्यान गएको छ भने एक जना घाईते भएका छन् । धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नं १ कालिका मन्दिर नजिकै.....

धादिङमा पुनर्निर्माणमा महिलाहरू सक्रिय

धादिङ -बन्दै गरेको घर, चाहे जग खन्दै होस् या गाह्रो लगाउने चरणमा । बन्दै गरेको हरेक नयाँ घरमा महिला कामदार.....

पार्टी तथा भातृ संगठनकाे अधिवेशन रोक्ने एमालेकाे निर्णय

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकिकरणको सहमति भइसकेको भन्दै एमालेले पार्टी कमिटी र भातृ संगठनका.....

राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा

काठमाडौं, फागुन १० - निर्वाचन आयोगले राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा गरेको छ। आयोगले.....

सुत्केरीढुंगाबाट चरेश सहित दुई जना पक्राउ

धादिङ, ८ फागुन - धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ सुत्केरीढुंगाबाट प्रहरीले प्रतिवन्धित लागुऔषध चरेश बरामद.....