धादिङका ११ वटा गाउँ पालिकाका लागि नयाँ कार्यकारी अधिकृत

1497 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ४ चैत्र २०७३, शुक्रबार ०९:२९

सम्पादक: Dhading News

 धादिङ जिल्लाभित्रका  ११ वटा गाउँ पालिकाका लागि नयाँ कार्यकारी अधिकृत खटाईएको छ ।    dhadingसंघीय मामिला तथा स्थानीय मन्त्रालयले दिएको जानकारी  अनुसार रुबीभ्याली गाउँपालिकामा लक्ष्मणप्रसाद भट्टराइ, गल्छी गाउँपालिकामा दिपेन्द्र रेग्मी, खनियाबास गाउँपालिकामा दिपेश विडारी, गंगाजमुना गाउँपालिकामा विकास डंगोललाई नयाँ कार्यकारीको रुपमा खटाईएको छ ।

त्यसैगरी नेत्रावती गाउँपालिकामा दिलमान शाक्य, त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा शैलेन्द्र ढकाल, ज्वालामुखी गाउँपालिकामा बद्रीनाथ लम्साल, गजुरी गाउँपालिकामा देबीलाल सापकोटा, थार्के गाउँपालिकामा युवराज अर्याल, बेनिनघाट रोराङ गाउँपालिकामा हर्षबहादुर थापा र सिद्धलेक गाउँपालिकामा मनचन्द्र धरलालाई नयाँ कार्यकारीको रुपमा खटाईएको संघीय मामिला तथा स्थानीय मन्त्रालयले जनाएको छ ।  भसाविकको बैरेनी गाविस सचिव र गल्छी गाउँ पालिका घोषणा भएपछि कार्यकारी प्रमुखका रुपमा कार्यरत थिए भने धरला गजुरी गाविसको सचिव र गाउंपालिका भएपछि कार्यकारी प्रमुखको रुपमा कार्यरत थिए । भट्टराई र धरला दुवै जना अधिकृत तहका कर्मचारी हुन । थांक्रे गाउँ पालिकाको कार्यकारी प्रमुख अर्याल तत्कालिन जिल्ला विकास समिति धादिङको योजना तथा प्रशासकीय अधिकृतका रुपमा कार्यरत थिए ।

२०७३ फागुन ३० गते  जिल्ला समन्वय समिति धादिङका स्थानीय विकास अधिकारी जिवलाल भुषालले तत्कालका लागि साविकको गाउँ विकास समितिका सचिवहरु मध्येबाट जेष्ठताका आधारमा कार्यकारी अधिकृत तोकेका थिए । जिल्लाको नीलकण्ठ नगरपालिकामा भने पूरानै कार्यकारी अधिकृतबाट कार्यसम्पादन गरिने जनाइएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

४ चैत्र २०७३, शुक्रबार ०९:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories