गाउँपालिकामा एमालेको कार्यकर्ता भेला अभियान

423 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ चैत्र २०७३, आईतवार १४:११

सम्पादक: धादिङ न्यूज

17362734_1487302644635743_8325376598863436538_nनजिकिंदै गईरहेको स्थानीय तहको निर्वाचनले राजनैतिक दलहरुको सक्रियता बढाएको छ । निर्वाचनको तयारीकै क्रममा स्थानीय निकायको नयाँ संरचना लागु भई गाविसहरु गाउँ पालिका र नगरपालिका बनेपछि दलहरु नयाँ वनेका गाउँपालिका र नगरपालिकामा पार्टी कार्यकर्ता भेटघाटका लागि सक्रिय भएका छन ।
Jwaalamukhi Bhelaचुनावी तयारीका लागि गाउँ गाउँमा कार्यक्रम लिएर जानेहरुमा मुख्य दलहरुनै अघि देखिएका छन । नेकपा एमालेले जिल्लाको ११ वटै गाउँपालिका र नगरपालिकामा एक चरणको कार्यकर्ता भेला गरेर चुनावको तयारीमा लाग्न कार्यकर्तालाई निर्देशन दिएको छ । शुक्रवार जिल्लाको खनियावास गाउँपालिका स्तरीय कार्यकर्ता भेला सम्पन्न गरेको एमालेले शनिवार जिल्लाको गल्छी, ज्वालामुखी र नेत्रावती गाउँपालिकामा गाउँपालिका स्तरीय छुट्टाछुट्टै कार्यकर्ता भेला सम्पन्न गरेको छ ।
17362920_1246296075423993_3228794181761759934_nगल्छीमा भएको भेलालाई नेकपा एमालेका नेता शंकर पोखरेल,सांसद एवम पोलिटव्युरो सदस्य राजेन्द्र पाण्डे लगायतका नेताले सम्वोधन गरेका थिए ।नेत्रावतीको भेलालाई सांसद एवम पुर्व अर्थमन्त्री एमालेका पोलिटव्युरो सदस्य सुरेन्द्र पाण्डेले सम्वोधन गरेका थिए ।ज्वालामुखी गाउँ पालिकाको भेलालाई एमालेका पोलिटव्युरो सदस्य जगन्नाथ खतिवडा धादिङ क्षेत्र नम्बर २ का सांसद एवम एमाले ३ नम्बर प्रदेश सदस्य गुरुप्रसाद वुर्लाकोटी लगायतले सम्वोधन गर्नु भएको थियो ।
17362774_873457312796933_2626286127365436_nयसै गरी गाविसहरु नयाँ संरचनामा गएपछि वनेको गाउँ तथा नगर स्तरीय संरचनामा पार्टी कमिटी गठन र संगठन परिचालनका लागि गाउँ कमिटिहरु वडा स्तरीय भेलामा जुटेका छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ चैत्र २०७३, आईतवार १४:११ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि

काठमाडौं । नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाले १ सय १४ जना संक्रमित थपिएको जानकारी दिनुभयो । मन्त्रालयमा.....

नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७७२- थपिए ९० जना

धादिङ । नेपालमा जेठ १३ गते मंगलबार दिउँसो सम्ममा एकैदिनमा थप ९० जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) संक्रमण पुष्टि भएको.....

धादिङमा आलोपालो गरेर सामान ढुवानी हुने

धादिङ, १२ जेठ - लकडाउनको समयमा वजार क्षेत्रमा मालसामान ढुवानी गर्ने सवारीहरुको भिडभाड बढ्न थालेपछि धादिङमा.....

सोमबार सार्वजनिक बिदा दिने गृहको मन्त्रालयको निर्णय

धादिङ न्यूज धादिङ, ११ जेठ - गृह मन्त्रालयले आइतबारका लागि दिने भनिएको सार्वजनिक विदा नदिेने भएको छ ।   नेपाल.....

भारतबाट २ सय १७ जना शनिवार धादिङ आईपुगे

धादिङ,१० जेठ - धादिङ घर भै रोजगारीका क्रममा भारतका विभिन्न स्थानमा रहेका २ सय १७ जना शनिवार विहान धादिङ आइपुगेका.....

Categories