गाउँपालिकामा एमालेको कार्यकर्ता भेला अभियान

347 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ चैत्र २०७३, आईतवार १४:११

सम्पादक: Dhading News

17362734_1487302644635743_8325376598863436538_nनजिकिंदै गईरहेको स्थानीय तहको निर्वाचनले राजनैतिक दलहरुको सक्रियता बढाएको छ । निर्वाचनको तयारीकै क्रममा स्थानीय निकायको नयाँ संरचना लागु भई गाविसहरु गाउँ पालिका र नगरपालिका बनेपछि दलहरु नयाँ वनेका गाउँपालिका र नगरपालिकामा पार्टी कार्यकर्ता भेटघाटका लागि सक्रिय भएका छन ।
Jwaalamukhi Bhelaचुनावी तयारीका लागि गाउँ गाउँमा कार्यक्रम लिएर जानेहरुमा मुख्य दलहरुनै अघि देखिएका छन । नेकपा एमालेले जिल्लाको ११ वटै गाउँपालिका र नगरपालिकामा एक चरणको कार्यकर्ता भेला गरेर चुनावको तयारीमा लाग्न कार्यकर्तालाई निर्देशन दिएको छ । शुक्रवार जिल्लाको खनियावास गाउँपालिका स्तरीय कार्यकर्ता भेला सम्पन्न गरेको एमालेले शनिवार जिल्लाको गल्छी, ज्वालामुखी र नेत्रावती गाउँपालिकामा गाउँपालिका स्तरीय छुट्टाछुट्टै कार्यकर्ता भेला सम्पन्न गरेको छ ।
17362920_1246296075423993_3228794181761759934_nगल्छीमा भएको भेलालाई नेकपा एमालेका नेता शंकर पोखरेल,सांसद एवम पोलिटव्युरो सदस्य राजेन्द्र पाण्डे लगायतका नेताले सम्वोधन गरेका थिए ।नेत्रावतीको भेलालाई सांसद एवम पुर्व अर्थमन्त्री एमालेका पोलिटव्युरो सदस्य सुरेन्द्र पाण्डेले सम्वोधन गरेका थिए ।ज्वालामुखी गाउँ पालिकाको भेलालाई एमालेका पोलिटव्युरो सदस्य जगन्नाथ खतिवडा धादिङ क्षेत्र नम्बर २ का सांसद एवम एमाले ३ नम्बर प्रदेश सदस्य गुरुप्रसाद वुर्लाकोटी लगायतले सम्वोधन गर्नु भएको थियो ।
17362774_873457312796933_2626286127365436_nयसै गरी गाविसहरु नयाँ संरचनामा गएपछि वनेको गाउँ तथा नगर स्तरीय संरचनामा पार्टी कमिटी गठन र संगठन परिचालनका लागि गाउँ कमिटिहरु वडा स्तरीय भेलामा जुटेका छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ चैत्र २०७३, आईतवार १४:११ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories