आचारसंहिता विपरित कांग्रेस कार्यकर्ताद्धारा स्कुल बसको प्रयोग

314 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १९ बैशाख २०७४, मंगलवार १९:११

सम्पादक: Dhading News

 

 

congress-karyakarta (1)
बैशाख १९/ धादिङ

धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा मंगलबार नेपाली कांग्रेसले स्कुल बस प्रयोग गरी शक्ति प्रदर्शन गरेको छ ।

सल्यानटारमा रहेको बालविकास इंग्लिस बोर्डिङ स्कुलको बसमा बैशाख ३१ गतेको स्थानिय तहको चुनावको उम्मेदवारी दर्ताा गराउन जाँदा नेपाली कांग्रेसले कांग्रेसको झण्डा राखेर शक्ति प्रदर्शन गरेका हुन् । नेपाली कांग्रेसका कार्यकर्ताले बसमा पार्टीको झण्डा हालेर त्रिपुरा सुन्दरी गाउँपालिका वडा नं। १ र २ का गाउँमा नाराबाजी गरेका छन् ।

निर्वाचन आचार संहिता लत्याउँदै मंगलबार विहान विद्यालय समयमै करिब बजे कांग्रेस कार्यकर्ताह?ले बसको छतमा समेत बसेर शक्ति प्रदर्शन गरेको स्थानीयह?ले बताएका छन् । आचार संहिता अनुसार स्कुल बसमा कुनैपनि पार्टीको झण्डा प्रयोग गर्न नपाइने नियमको कांग्रेसले खिल्ली उडाएँका छन् ।
यसै गरी गजुरी गाउँपालिका अन्तर्गत नेपाली कांग्रेसले आचारसंहिता विपरित बिजुलीका खम्बामा आफ्ना झण्डा राखेका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१९ बैशाख २०७४, मंगलवार १९:११ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मौसममा विस्तारै सुधार हुँदै

धादिङ । पश्चिमी न्यून चापीय वायुको प्रभावले बिहीबारदेखि प्रभावित मौसम शनिबारबाट विस्तारै सुधार हुँदै जान थालेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । नेपालमा पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव.....

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

Categories