रिगाउँका १ हजार ३ सय १७ जना बिद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री

557 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ७ असार २०७४, बुधबार ०७:४१

सम्पादक: Dhading News

19415981_1422155794494763_627766821_nरिगाउँ -बालवालिकाको क्षेत्रमा काम गर्दै आईरहेको  हिमाली नवीन समाज संस्थाले धादिङ् जिल्लाको उत्तरी भेगको अति विकटमा रहेको साविकको रिगाउँ गाविसका १२ वटा बिद्यालयका १ हजार ३ सय १७ जना बिद्यार्थीलाई स्कुले झोला, कापी, पेन्सिल, कटर र ग्लिसरिन गरी नौ लाख ८३ हजार दुई सय ६८ बराबरको शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ ।
देशका विभिन्न स्थानका अवैधानिक बाल गृहहरुबाट उद्वार गरिएका, गाउँ, परिवार र समाजबाट बिछोडिएका बालबालिकाहरुको पारिवारिक पुनर्मिलन तथा पुर्नएकीकरणका लागि कार्म गर्दै आएको संस्थाले भूकम्पपश्चात केन्द्रीय बाल कल्याण सामिति , जिल्ला बाल कल्याण समिति र जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङको समन्वयमा र फर्गेट मि नट नामक अस्ट्रेलियन दातृ निकायको आर्थिक सहयोगमा साविकको झारलाङ र रिगाउँ  गाविस केन्द्रीत ‘परिवर्तनका संवाहक’ नामक सचेतना कार्यक्रम सञ्चालन गर्दै आइरहेको  छ ।
19415663_1422155707828105_1227033445_nसंस्थाका पदाधिकारी सहितको टोलीले नौ लाख ८३ हजार दुई सय ६८ बराबरको शैक्षिक सामग्री गाविस भरका विद्यालय जाने बालबालिकालाई वितरण गरेको  संस्थाका एन्टि चाइल्ड ट्राफिकिङ अफिसर कविता चापागाँईले जानकारी दिनुभयो ।


७ असार २०७४, बुधबार ०७:४१ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

गल्छी गाउँपालिकामा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम

गल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा  शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शुक्रवार गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ छाङ्गेश्वर मन्दिर परिसरमा विजयादशमी, शुभदिपावली तथा छठ पर्व २०७४ को पावन अवसरमा.....

रकमको जोहो गर्नुहोला पाँच अर्ब ७१ करोडको हकप्रद सेयर आउँदैछ

काठमाडौँ / धितोपत्र बोर्डले विभिन्न १२ वटा कम्पनीलाई रु पाँच अर्ब ७१ करोड ८५ लाख ४२ हजार बराबरको हकप्रद शेयर.....

नेपाल टेलिकमको दशैं अफर सार्वजनिक

नेपाल टेलिकमले नेपालीहरुको महान चाड बडादशैंको अवशर पारेर नयाँ अफरहरु सार्वजनिक गरेको छ । टेलिकमले बुधबार.....

नागढुंगाबाट २८ मरेका खसीबोका बरामद

काठमाडौं, असोज ५ -महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुंगाले २८ वटा मरेका खसीबोका बरामद गरेको छ । प्रभागबाट.....

धादिङमा तीन जनालाई डेँगुको संक्रमण

धादिङ । धादिङमा डेँगु रोगका तीन जना बिरामी भेटिएका छन् । हालै जिल्ला अस्पताल धादिङमा उपचारका लागि आएका.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana