रिगाउँका १ हजार ३ सय १७ जना बिद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री

640 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ७ असार २०७४, बुधबार ०७:४१

सम्पादक: Dhading News

19415981_1422155794494763_627766821_nरिगाउँ -बालवालिकाको क्षेत्रमा काम गर्दै आईरहेको  हिमाली नवीन समाज संस्थाले धादिङ् जिल्लाको उत्तरी भेगको अति विकटमा रहेको साविकको रिगाउँ गाविसका १२ वटा बिद्यालयका १ हजार ३ सय १७ जना बिद्यार्थीलाई स्कुले झोला, कापी, पेन्सिल, कटर र ग्लिसरिन गरी नौ लाख ८३ हजार दुई सय ६८ बराबरको शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ ।
देशका विभिन्न स्थानका अवैधानिक बाल गृहहरुबाट उद्वार गरिएका, गाउँ, परिवार र समाजबाट बिछोडिएका बालबालिकाहरुको पारिवारिक पुनर्मिलन तथा पुर्नएकीकरणका लागि कार्म गर्दै आएको संस्थाले भूकम्पपश्चात केन्द्रीय बाल कल्याण सामिति , जिल्ला बाल कल्याण समिति र जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङको समन्वयमा र फर्गेट मि नट नामक अस्ट्रेलियन दातृ निकायको आर्थिक सहयोगमा साविकको झारलाङ र रिगाउँ  गाविस केन्द्रीत ‘परिवर्तनका संवाहक’ नामक सचेतना कार्यक्रम सञ्चालन गर्दै आइरहेको  छ ।
19415663_1422155707828105_1227033445_nसंस्थाका पदाधिकारी सहितको टोलीले नौ लाख ८३ हजार दुई सय ६८ बराबरको शैक्षिक सामग्री गाविस भरका विद्यालय जाने बालबालिकालाई वितरण गरेको  संस्थाका एन्टि चाइल्ड ट्राफिकिङ अफिसर कविता चापागाँईले जानकारी दिनुभयो ।


७ असार २०७४, बुधबार ०७:४१ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

पृथ्वीराजमार्गमा भेटिएको बम निष्क्रिय

धादिङ, ५ मंसिर  :धादिङको निर्वाचन क्षेत्र नमबर १ मा पर्ने गजुरी गाउँपालिका वडा नं २ बिहानीपम्प नजिकै पृथ्वीराजमार्गमा मंगलबार दिउँसोे सकेट बम भेटिएको छ । सडकको कुनामा फलामको सकेट दुवै तिर वन्द गरेर.....

धादिङमा चुनाव तयारी यसरी हुंदैछ [फोटोफिचर]

मंसिर ५, २०७४-मंसिर १० गते हुने प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा चुनावको तयारी पूरा भएको छ । चुनावका लागि.....

सडक दुर्घटनामा ज्यान गुमाएकाहरुको सम्झनामा कार्यक्रम

सडक दुर्घटनामा ज्यान गुमाएकाहरुको सम्झनामा आइतबार काठमाडौको माइतीघरमा र्याली , मैनबत्ती प्रज्वलन.....

निर्वाचनका लागि मतदान केन्द्रमा कम्तीमा नौ जना कर्मचारी

काठमाडौं-निर्वाचन आयोगले एक मतदान केन्द्रमा कम्तीमा नौ जना कर्मचारी खटाउने तयारी गरेको छ । आयोगले मतदाता.....

प्रकाश दाहालको पार्थिव शरीरलार्इ अन्तिम बिदाई (हेर्नुहोस् फोटोफिचर)

काठमाडौँ, मंसिर ३ । आकस्मिक हृदयघातका कारण निधन भएका माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य तथा अध्यक्ष पुष्पकमल.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana