एक्सन नेपाल धादिङको कर्मचारी आवश्यकता सम्वन्धि सुचना

3977 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ५ श्रावण २०७४, बिहीबार २१:३५

सम्पादक: Dhading News

एक्सन नेपाल धादिङको कर्मचारी आवश्यकता सम्वन्धि सुचनाAction Nepal Logo

(प्रथम पटक प्रकाशन मिति २०७४/०४/०५)

एक्सन नेपाल २०५७ साल देखि धादिङ लगायत अन्य जिल्लामा समेत खानेपानी सरसफाई तथा स्वास्थ्य, जिविकोपार्जन तथा पोषण, सुशासन, भौतिक निर्माणका क्षेत्रमा काम गर्दै आईरहेको गैर सरकारी संस्था हो । USAID को आर्थिक सहयोगमा Helen Keller International (HKI) को नेतृत्वमा Care Nepal, FHI 360, Nepali Technical Assistance Group (NTAG), Environment and Public Health Organization (ENPHO), Equal Access Nepal (EAN) / Vijay Development Resource Centre (VDRC) संगको संयुक्त सहकार्यमा संचालित सुआहारा दोश्रो कार्यक्रम(SUAAHARA II Program) एक्सन नेपालद्वारा धादिङ जिल्लाभर संचालन भईरहेको छ । महिला तथा दुई वर्ष मुनिका बालबालिकाहरुको पोषण स्थितिमा सुधार ल्याउन, विषेशतः घरपरिवारको पोषण सरसफाई तथा घरायसी खाद्यान्न उत्पादन सम्बन्धि व्यवहार परिवर्तनमा केन्द्रित यस कार्यक्रमलाई समुदाय स्तरमा सहजीकरण गर्न सामुदायिक पोषण सहजकर्ता आवश्यक भएको हुँदा निम्नानुसार योग्यता पुगेका विवाहित महिलाहरुवाट दरखास्त आव्हान गरिएको छ ।

पद: सामुदायिक पोषण सहजकर्ता -Paid Volunteers

न्यूनतम योग्यता तथा क्षमता
१.    एस.एल.सी. उत्र्रिण
२.   उमेर : २०–३५ वर्षका बिवाहीत महिलाहरु
३. सम्बन्धित वडा (सााविकको गाविस) को  स्थायी बासिन्दा अनिवार्य हुनै पर्ने ।
४.   पोषणको क्षेत्रमा अनुभव भएका
५.    समुदायमा परिवर्तनको सम्वाहक भई काम गर्न इच्छुक तथा प्रतिवद्ध
६. तथ्यांक संकलन गर्न सक्ने र आवश्यकता अनुसार साविकका अन्य गाविसमा पनि  जान सक्ने
७. स्थानिय सरोकारवाला सँग प्रभावकारी समन्वय गर्न सक्ने ।
८. नेपाली भाषामा प्रतिवेदन तयार गर्न सक्ने

कामको विवरण

१.    तथ्याङक सङ्कलन
२.   स्वास्थ्य आमा समुह वैठक सहजीकरण
३. गर्भवती आमा र स्तनपान गराउने आमालाई परामर्श ।
४. सुनौला १००० दिनका घरधुरी भेटघाट र परामर्श ।
५.   पोषण चौतारी, खाद्यन्न प्रर्दशनी, विशेष अवसर र रेडियो श्रोता समूहलाई सहयोग ।
६.   फिल्ड सुपरभाईजरहरुलाई आवश्यकता अनुसार सहयोग ।

कार्य स्थल (साबिकका गा.बि.स)

१. महादेवस्थान        २. धुषा        ३. जोगीमारा         ४. नौबिसे          ५. जीवनपुर          ६. किराञ्चोक       ७. बैरेनी            ८. कल्लेरी           ९.री गाऊँ          १०. गोगनपानी      ११. फुलखर्क    १२. बसेरी     १३. झार्लाङ       १४.  दार्खा       १५. खाल्टे     १६. ज्यामरुङ      १७.कटुञ्जे         १८. मार्पाक        १९.लापा         २०. सेर्तुङ     २१.तिप्लिङ     २२.नलाङ      २३.सलाङ      २४. भुमेस्थान      २५.केवलपुर     २६.तसर्पु     २७. सल्यानकोट       २८.त्रिपुरेश्वर        २९. सल्यानटार       ३०. खरी

आवश्यक संख्या:   ३० जना (माथि उल्लेखित साविकका गा.वि.सहरुमा एक एक जना)

मासिक सेवा सुविधा : रु. ७,००० हुनेछ ।

आवेदन दिने तरिका :  आफुले प्राप्त गरेको शैक्षिक योग्यताको प्रमाण पत्रको प्रतिलिपी, नागरिकता प्रमाणपत्रको प्रतिलिपी, विवाह दर्ता प्रमाण पत्रको प्रतिलिपी र व्यक्तिगत विवरण साथै हस्त लिखित निवेदन सहित यस कार्यालयमा आवेदन दिनु पर्नेछ ।

आवेदन दिने अन्तिम मिति : २०७४ श्रावण ११ गते दिनको ५ः०० वजे सम्म ।

परिक्षाको किसिमः लिखित र अन्तवार्ता

माथि उल्लेखित पदका लागि विज्ञापनमा उल्लेखित योग्यता पुगेका आवेदकहरुमध्ये  बाट प्रारम्भिक छनौट ९क्जयचत ीष्कत० मा परेका आवेदकहरुलाई मात्र अन्य छनौट प्रक्रियामा समावेश गराइने छ । उल्लेखित पदपुर्ति सम्बन्धमा संस्थाको निर्णय नै अन्तिम निर्णय हुनेछ ।

नोटः उल्लेखित पदका लागि विपन्न वर्ग, दलित र जनजातीलाई प्राथमिकता दिईने छ ।

आवेदन दिने ठेगाना
एक्सन नेपाल, नीलकण्ठ–३ सुगमटोल, धादिङ
फोन नं:०१० ५२१०१२धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

५ श्रावण २०७४, बिहीबार २१:३५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories