जिल्ला समन्वय समिति धादिङमा एमाले प्यानलनै विजयी

698 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ श्रावण २०७४, मंगलवार १४:५६

सम्पादक: Dhading News

????????????????????????????????????

धादिङ, २४ साउन : सोमवार सम्पन्न भएको निर्वाचनबाट जिल्ला समन्वय समिति धादिङमा एमालेका सवै उम्मेदवार विजयी भएका छन् । सोमवार भएको जिल्ला समन्वय समितिको निर्वाचनमा प्रमुखमा जगन्नाथ नेपाल र उपप्रमुखमा विन्दा बरामु नेपानी विजयी भएका हुन् । प्रमुख नेपालले १७ मत र उपप्रमुख नेपालीले १६ मत प्राप्त गरेका थिए । यसैगरी सदस्यहरुमा क्रमश कृष्णप्रसाद अर्याल, खुनराज थापा, कमल नारायण श्रेष्ठ, उर्मिला रेग्मी रुपाखेती, सावित्रा सुनार, साननानी बागदास, उर्गेनवति तामाङ विजय भएका छन् । उनीहरु सवैले १६÷१६ मत प्राप्त गरेकाछन् ।

????????????????????????????????????

नेपाली कांग्रेस र नेकपा माओवादी केन्द्रको गठवन्धनका प्रमुख पदका उम्मेदवार भक्त लामाले ८ मत र उपप्रमुख ध्रुव सुवेदी सहित सदस्यहरुले ९/९ मत प्राप्त गरेकाछन् । १३ गाँउ पालिकाका २६ मतदाता मध्ये एमालेको १५ जना, नेपाली कांग्रेसको ५ जना आवोवादी केन्द्रको ४ जना र राप्रपाको २ जना उपप्रमुख रहेकाछन् । राप्रपाबाट रुवीभ्यालीमा अध्यक्ष जिेतेका चेरोङ तामाङले एमालेका उम्मेदवारलाई भोट हाले भने उपाध्यक्ष विना तामाङ अनुपस्थित रहिन । नेपाली कांगे्रस र माओवादी गठवन्धनका एक जनाले एमालेका उम्मेदवार नेपाल सहित गठवन्धनका उम्मेदवारलाई मत हालेका थिए ।

????????????????????????????????????

जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख, उपप्रमुख सहित सदस्यमा विजयीहरुलाई सोमवारै निर्वाचित प्रमाण पत्र प्रदान तथा सपथ ग्रहण गराएएको छ । जिल्ला न्यायधिश एवं मुख्य निर्वाचन अधिकृत भरत लम्सालले प्रमुख नेपाल र उपप्रमुख नेपालीलाई पद तथा गोपनीयताको सपथ गराएका हुन । प्रमुख नेपालले आफुले सपथ लिए संगै सदस्यहरुलाई पद तथा गोपनीयताको सपथ गराएका हन् । सवै पदाधिकारीहरुले देश र जनताको नाममा सपथ लिएका हुन । यसैगरी जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख नेपाल, उपप्रमुख नेपाली र सदस्यहरुले सोमवारै पदभार ग्रहण गरेका थिए ।


२४ श्रावण २०७४, मंगलवार १४:५६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

सुरुङमार्ग निमार्णको ५ स्थानमा सम्भाव्यता अध्ययन

सरकारको १४औं योजनामा प्राथामिकतामा परेको विभिन्न स्थानमार्फत शुरुङमार्ग निमार्ण गर्ने प्रक्रियालाई अघि सारेको छ । ५ स्थान छनौट गरि तत्काल निमार्ण प्रक्रिया अघि बढाउन सम्भाव्यता अध्ययान गर्नेगरि.....

यी हुन् देउवा सरकारले नियुक्त गरेका सात प्रदेश प्रमुख

नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्रलाई बाहिरै राखेर सरकारले प्रदेश प्रमुख तोकेको छ । सात प्रदेश प्रमुख मध्ये नेपाली.....

अमेरिकाको न्यूयोर्कमा डम्फु साँझ, घन्कियो म्हेन्दोमाया

अमेरिका-२८५४ औँ खि सोनम ल्होसारको अवसरमा तामाङ सोसाइटी अफ अमेरिका तामाङ सोसाइटी अफ अमेरिका ( टिएसए ) द्धारा डम्फु.....

साक्षरताको नाममा नाटक मञ्चन ,पूर्ण साक्षर जिल्ला धादिङमा ल्याप्चे नै ल्याप्चे

धादिङ माघ २,  । चार बर्ष अघि धादिङ जिल्लालाई निकै तामझामका साथ पूर्ण साक्षर जिल्ला घोषणा गरियो । साक्षर जिल्ला.....

बिद्यालयमा सडक सुरक्षा सम्बन्धी जनचेतनामूलक कार्यक्रम

 सुरक्षित र दिगो यात्रा नेपालको आयोजनामा  नुवाकोटको बेल्कोटगढी नगरपालिका-५ , कोल्पुटार स्थित  महादेव मा.वि. मा.....