जिल्ला समन्वय समिति धादिङमा एमाले प्यानलनै विजयी

480 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ श्रावण २०७४, मंगलवार १४:५६

सम्पादक: Dhading News

????????????????????????????????????

धादिङ, २४ साउन : सोमवार सम्पन्न भएको निर्वाचनबाट जिल्ला समन्वय समिति धादिङमा एमालेका सवै उम्मेदवार विजयी भएका छन् । सोमवार भएको जिल्ला समन्वय समितिको निर्वाचनमा प्रमुखमा जगन्नाथ नेपाल र उपप्रमुखमा विन्दा बरामु नेपानी विजयी भएका हुन् । प्रमुख नेपालले १७ मत र उपप्रमुख नेपालीले १६ मत प्राप्त गरेका थिए । यसैगरी सदस्यहरुमा क्रमश कृष्णप्रसाद अर्याल, खुनराज थापा, कमल नारायण श्रेष्ठ, उर्मिला रेग्मी रुपाखेती, सावित्रा सुनार, साननानी बागदास, उर्गेनवति तामाङ विजय भएका छन् । उनीहरु सवैले १६÷१६ मत प्राप्त गरेकाछन् ।

????????????????????????????????????

नेपाली कांग्रेस र नेकपा माओवादी केन्द्रको गठवन्धनका प्रमुख पदका उम्मेदवार भक्त लामाले ८ मत र उपप्रमुख ध्रुव सुवेदी सहित सदस्यहरुले ९/९ मत प्राप्त गरेकाछन् । १३ गाँउ पालिकाका २६ मतदाता मध्ये एमालेको १५ जना, नेपाली कांग्रेसको ५ जना आवोवादी केन्द्रको ४ जना र राप्रपाको २ जना उपप्रमुख रहेकाछन् । राप्रपाबाट रुवीभ्यालीमा अध्यक्ष जिेतेका चेरोङ तामाङले एमालेका उम्मेदवारलाई भोट हाले भने उपाध्यक्ष विना तामाङ अनुपस्थित रहिन । नेपाली कांगे्रस र माओवादी गठवन्धनका एक जनाले एमालेका उम्मेदवार नेपाल सहित गठवन्धनका उम्मेदवारलाई मत हालेका थिए ।

????????????????????????????????????

जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख, उपप्रमुख सहित सदस्यमा विजयीहरुलाई सोमवारै निर्वाचित प्रमाण पत्र प्रदान तथा सपथ ग्रहण गराएएको छ । जिल्ला न्यायधिश एवं मुख्य निर्वाचन अधिकृत भरत लम्सालले प्रमुख नेपाल र उपप्रमुख नेपालीलाई पद तथा गोपनीयताको सपथ गराएका हुन । प्रमुख नेपालले आफुले सपथ लिए संगै सदस्यहरुलाई पद तथा गोपनीयताको सपथ गराएका हन् । सवै पदाधिकारीहरुले देश र जनताको नाममा सपथ लिएका हुन । यसैगरी जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख नेपाल, उपप्रमुख नेपाली र सदस्यहरुले सोमवारै पदभार ग्रहण गरेका थिए ।


२४ श्रावण २०७४, मंगलवार १४:५६ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

गल्छी गाउँपालिकामा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम

गल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा  शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शुक्रवार गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ छाङ्गेश्वर मन्दिर परिसरमा विजयादशमी, शुभदिपावली तथा छठ पर्व २०७४ को पावन अवसरमा.....

रकमको जोहो गर्नुहोला पाँच अर्ब ७१ करोडको हकप्रद सेयर आउँदैछ

काठमाडौँ / धितोपत्र बोर्डले विभिन्न १२ वटा कम्पनीलाई रु पाँच अर्ब ७१ करोड ८५ लाख ४२ हजार बराबरको हकप्रद शेयर.....

नेपाल टेलिकमको दशैं अफर सार्वजनिक

नेपाल टेलिकमले नेपालीहरुको महान चाड बडादशैंको अवशर पारेर नयाँ अफरहरु सार्वजनिक गरेको छ । टेलिकमले बुधबार.....

नागढुंगाबाट २८ मरेका खसीबोका बरामद

काठमाडौं, असोज ५ -महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुंगाले २८ वटा मरेका खसीबोका बरामद गरेको छ । प्रभागबाट.....

धादिङमा तीन जनालाई डेँगुको संक्रमण

धादिङ । धादिङमा डेँगु रोगका तीन जना बिरामी भेटिएका छन् । हालै जिल्ला अस्पताल धादिङमा उपचारका लागि आएका.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana