धादिङमा थपिए २६ हजार २ सय ६७ मतदाता

615 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ भाद्र २०७४, सोमबार ११:१२

सम्पादक: Dhading News

20170811_133054धादिङ,१२ भदौ-प्रदेश एवं संघीय सभाको निर्वाचनको पूर्वसन्ध्यामा फोटो सहितको मतदाता नामावली संकलनमा धादिङ जिल्लामा २६ हजार २ सय ६७ मतदाता थपिएका छन् । गत स्थानीय तहको निर्वाचनमा धादिङ जिल्लामा एक लाख २ हजार ९ सय ६८ पुरुष, एक लाख ३ हजार ७६ महिला र १ जना तेस्रोलिङ्गी गरी कुल दुई लाख ६ हजार ४५ मतदाता रहेका थिए । अहिले थप भएका मतदाता हरुमा १२ हजार ७ सय ८ महिला र १३ हजार ५ सय ५९ पुरुष रहेका छन ।
आगामी प्रदेश सभा र संघीय संसदको निर्वाचनलाई लक्षित गर्दै निर्वाचन आयोगले जिल्ला निर्वाचन कार्यालय मार्फत गत साउन १ गतेदेखि जिल्लाको १३ वटै स्थानीय तहमा फोटोसहितको मतदाता नामावलीमा नाम दर्ता कार्य संचालन गरेको थियो ।
आगामी निर्वाचनका लागि फोटोसहित नामावली दर्ता गर्न साउन महिनामा १८ वर्ष उमेर पुगेका नागरिकको उत्साहपूर्वक सहभागिता रहेको जिल्ला निर्वाचन कार्यालय, धादिङले जनाएको छ ।
सीमित साधनस्रोत र जनशक्तिबाट १३ वटा स्थानीय तहका कार्यालयमा फोटोसहितको नामावली तयार गर्न दैनिक १० देखि १४ सम्म घण्टा सेवा दिई नामावली संकलन गरिएको जिल्ला निर्वाचन अधिकृत इश्वर सिम्खडाले बताउनुभयो ।
तीन निर्वाचन क्षेत्र र १३ वटा स्थानीय तह रहेको जिल्लामा साउन १ देखि भदौ ३ गतेसम्म फोटोसहितको मतदाता नामावली संकलन गरिएको कार्यालयले जनाएको छ ।
नाम दर्ता गर्नेहरुमा अधिकांश बसाँई सरी आएका र विदेशबाट फर्किएका युवाहरु धेरै रहेका छन । नामावली संकलनसँगै नाम, ठेगाना, विवरण फरक परेका एवं आफ्नो नाम ठेगाना सच्याउने काम समेत भएको जिल्ला निर्वाचन अधिकृत सिम्खडाले जानकारी दिनु भयो ।

जिल्लाका २ नगरपालिका र ११ वटा गाउँपालिका सहित १३ वटै स्थानीय तहका कार्यालयबाट नामावली संकलन गरिएको थियो । जस अनुसार नीलकण्ठ नगरपालिकामा ७ हजार १ सय ३, थाक्रे गाउँपालिकामा ३ हजार १ सय २६, धुनीबेसी नगरपालिकामा २ हजार ६ सय ४८, गल्छी गाउँपालिकामा २ हजार १ सय ९२ मतदाता थपिएका छन ।
त्यसैगरी गजुरी गाउँपालिकामा १ हजार ८ सय २, बेनिघाट रोराङ गाउँपालिकामा १ हजार ७ सय ४४, सिद्धलेक गाउँपालिकामा १ हजार ६ सय, त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा १ हजार ५ सय ४५, ज्वालामुखी गाउँपालिकामा १ हजार १ सय ८४, गंगाजमुना गाउँपालिकामा १ हजार ७८,खनियाबास गाउँपालिकामा ८ सय २४, नेत्रावती गाउँपलिकामा ७ सय ६०, रुवीभ्याली गाउँपालिकामा ६ सय ६१ र मतदाता थपिएको कार्यालयले जनाएको छ ।


१२ भाद्र २०७४, सोमबार ११:१२ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

गल्छी गाउँपालिकामा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम

गल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा  शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शुक्रवार गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ छाङ्गेश्वर मन्दिर परिसरमा विजयादशमी, शुभदिपावली तथा छठ पर्व २०७४ को पावन अवसरमा.....

रकमको जोहो गर्नुहोला पाँच अर्ब ७१ करोडको हकप्रद सेयर आउँदैछ

काठमाडौँ / धितोपत्र बोर्डले विभिन्न १२ वटा कम्पनीलाई रु पाँच अर्ब ७१ करोड ८५ लाख ४२ हजार बराबरको हकप्रद शेयर.....

नेपाल टेलिकमको दशैं अफर सार्वजनिक

नेपाल टेलिकमले नेपालीहरुको महान चाड बडादशैंको अवशर पारेर नयाँ अफरहरु सार्वजनिक गरेको छ । टेलिकमले बुधबार.....

नागढुंगाबाट २८ मरेका खसीबोका बरामद

काठमाडौं, असोज ५ -महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुंगाले २८ वटा मरेका खसीबोका बरामद गरेको छ । प्रभागबाट.....

धादिङमा तीन जनालाई डेँगुको संक्रमण

धादिङ । धादिङमा डेँगु रोगका तीन जना बिरामी भेटिएका छन् । हालै जिल्ला अस्पताल धादिङमा उपचारका लागि आएका.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana