धादिङ समाज युएईको अध्यक्षमा योगेन्द्र थापा

948 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ भाद्र २०७४, शनिबार २१:५७

सम्पादक: Dhading News

 

21552873_1486057351478103_1476649949_n

बद्रीप्रसाद खतिवडा

युएई-धादिङबाट युएईमा पुगेर बैदेशिक रोजगार तथा अन्य विभिन्न पेशा र व्यवसायमा आवद्ध भएका  धादिङेहरुको साझा संस्था धादिङ समाज युएईको सातौँ महाधिवेशनले योगेन्द्र थापाको अध्यक्षतमा १८ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ ।

21443177_1958859480995867_218450678_nवरिष्ठ उपाध्यक्षमा राजकुमार कंडेल, उपाध्यक्षहरुमा होमबहादुर अधिकारी र राजकुमार वस्ती, महासचिवमा अञ्जन न्यौपाने, सचिवमा प्रसिद्ध खतिवडा, रमेश अधिकारी, शंकर श्रेष्ठ, कोषाध्यक्षमा प्रदीप लोहनी र सहकोषाध्यक्षमा पुष्प गुरुङ चयन भएका छन् ।

सदस्यहरुमा रीता लामा, सपना गुरुङ, पदम थापा, हस्तबहादुर घिमिरे, रिम पन्त , दिनेश परियार, उमेश थपलिया र बद्रीप्रसाद खतिवडा चुनिएका छन् ।

21552570_1486054214811750_1867225940_nसमाजका निवर्तमान अध्यक्ष भीमकुमार अधिकारीको सभापतित्व तथा नेपाली राजदूतावास युएईका कार्यबाहक राजदूत नेत्र टन्डनको प्रमुख आतिथ्यता भएको कार्यक्रम महासचिव योगेन्द्र थापाको सञ्चालन गरेका थिए ।

कार्यक्रममा समाजका उपाध्यक्ष नरबहादुर घलेले स्वागत मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रममा समाजले दुई वर्षभरी गरेका सांगठनिक तथा आर्थिक गतिविधि समेटिएको प्रतिवेदन प्रस्तुत गरिएको थियो । विभिन्न पेशा र व्यवसायमा आवद्ध हुंदै युएई भर करिव १४ हजार जना धादिङेहरु छरिएर रहेका छन ।युएईको अधिकांश स्थानमा धादिङेहरु पुगेका छन । ति मध्ये पनि दुवई, अवुधावी,शहराज र अजमान क्षेत्रमा धादिङेहरुको उपस्थिती ज्यादा रहेको छ ।रोजगारीको सिलसिलामा युएई पुग्ने धादिङेहरुको संख्या बढ्दै गएको छ भने होटल, ट्राभल एजेन्सी, निर्माण कम्पनी लगायतका क्षेत्रमा लगानी गरी व्यवसाय चलाउनेहरु पनि निकै पुगिसकेका छन ।

 

 


२४ भाद्र २०७४, शनिबार २१:५७ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

गल्छी गाउँपालिकामा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम

गल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा  शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शुक्रवार गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ छाङ्गेश्वर मन्दिर परिसरमा विजयादशमी, शुभदिपावली तथा छठ पर्व २०७४ को पावन अवसरमा.....

रकमको जोहो गर्नुहोला पाँच अर्ब ७१ करोडको हकप्रद सेयर आउँदैछ

काठमाडौँ / धितोपत्र बोर्डले विभिन्न १२ वटा कम्पनीलाई रु पाँच अर्ब ७१ करोड ८५ लाख ४२ हजार बराबरको हकप्रद शेयर.....

नेपाल टेलिकमको दशैं अफर सार्वजनिक

नेपाल टेलिकमले नेपालीहरुको महान चाड बडादशैंको अवशर पारेर नयाँ अफरहरु सार्वजनिक गरेको छ । टेलिकमले बुधबार.....

नागढुंगाबाट २८ मरेका खसीबोका बरामद

काठमाडौं, असोज ५ -महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुंगाले २८ वटा मरेका खसीबोका बरामद गरेको छ । प्रभागबाट.....

धादिङमा तीन जनालाई डेँगुको संक्रमण

धादिङ । धादिङमा डेँगु रोगका तीन जना बिरामी भेटिएका छन् । हालै जिल्ला अस्पताल धादिङमा उपचारका लागि आएका.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana