logo-768x225

लागूऔषध मुद्दामा फरार खनियाबासका लोकेन्द्र पक्राउ

74 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ भाद्र २०७४, बुधबार २१:२१

सम्पादक: Dhading News

 

धादिङ -लागूऔषध मुद्दामा फरार प्रतिवादीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । धादिङ खनियाबास गाउँपालिका–२ का ३१ वर्षीय लोकेन्द्रबहादुर तामाङलाई काठमाडौं म्हेपीबाट केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोले पक्राउ गरेको हो ।

timthumbकाठमाडौं गोंगबु मिलन टोलस्थित एक्स मलेसिया कञ्चनपुर गेस्टहाउसमा २६ चैत २०६३ मा धादिङका भीमबहादुर तामाङ, पासाङ डिकी तामाङ, टेवा तामाङ र कान्छीमाया तामाङसमेतले लागूऔषध बिक्री वितरण गर्न लागेकोमा प्रहरीले उनीहरूको साथबाट १ किलो २ सय ४० ग्राम लागूऔषध खैरो हेरोइन बरामद गरेको थियो ।

अनुसन्धान क्रममा लागूऔषध भीमबहादुर र पासाङले तत्कालीन समयमा भारतमा रहेका निज लोकेन्द्रबाट खरिद गरी ल्याई टेवा र कान्छीमायाको सहयोगमा ग्राहकको खोजी गरी ८ लाख रुपैयाँमा बिक्री गर्न लागेको भन्ने खुल्न आएको छ ।

अवैध लागूऔषध मुद्दामा काठमाडौं जिल्ला अदालतले भीमबहादुर र पासाङलाई १५ वर्ष कैद र ६ लाख जरिवाना गरेकोमा भीमबहादुर हाल जिल्ला कारागार धादिङमा तथा पासाङ केन्द्रीय कारागार सुन्धारामा थुनामा रहेका छन् ।

यसैगरी टेवा र कान्छीमायालाई ७ वर्ष ६ महिना कैद र ३ लाख रुपैयाँ जरिवाना फैसला भएकोमा निजहरूले सजाय भुक्तान गरिसकेका छन् । फरार प्रतिवादी लोकेन्द्रको हकमा काठमाडौं जिल्ला अदालतले २६ माघ २०६६ मा फैसला गर्दै उल्लिखित लागूऔषध मुद्दा मुल्तबीमा राख्ने निर्णय गरेको थियो ।


२८ भाद्र २०७४, बुधबार २१:२१ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

रकमको जोहो गर्नुहोला पाँच अर्ब ७१ करोडको हकप्रद सेयर आउँदैछ

काठमाडौँ / धितोपत्र बोर्डले विभिन्न १२ वटा कम्पनीलाई रु पाँच अर्ब ७१ करोड ८५ लाख ४२ हजार बराबरको हकप्रद शेयर निष्कासनका लागि स्वीकृति प्रदान गरेको छ । बोर्डले चालू आर्थिक वर्षको शुरुवातबाटै सो परिमाणको.....

नेपाल टेलिकमको दशैं अफर सार्वजनिक

नेपाल टेलिकमले नेपालीहरुको महान चाड बडादशैंको अवशर पारेर नयाँ अफरहरु सार्वजनिक गरेको छ । टेलिकमले बुधबार.....

नागढुंगाबाट २८ मरेका खसीबोका बरामद

काठमाडौं, असोज ५ -महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुंगाले २८ वटा मरेका खसीबोका बरामद गरेको छ । प्रभागबाट.....

धादिङमा तीन जनालाई डेँगुको संक्रमण

धादिङ । धादिङमा डेँगु रोगका तीन जना बिरामी भेटिएका छन् । हालै जिल्ला अस्पताल धादिङमा उपचारका लागि आएका.....

3 test positive for Dengue in Dhading

Keshav Adhikari DHADING: As many as three patients have tested positive for Dengue in Dhading district today. Among the patients who visited the District Hospital for check up were diagnosed with the mosquito-borne disease after a blood test, informed doctors at the.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana