गल्छी गाउँपालिकामा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम

179 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ आश्विन २०७४, शुक्रबार २१:०८

सम्पादक: Dhading News

21761406_10212306434607882_7917519033215393751_nगल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा  शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
शुक्रवार गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ छाङ्गेश्वर मन्दिर परिसरमा विजयादशमी, शुभदिपावली तथा छठ पर्व २०७४ को पावन अवसरमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
गल्छी गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्णहरि श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि जिल्ला समन्वय समिति धादिङका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल रहनु भएको थियो । कार्यक्रममा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष राधा तिमिल्सिना, नेपाली काँग्रेसका प्रतिनिधि गोपिप्रसाद रिमाल, नेकपा एमालेका प्रतिनिधि नरेश खतिवडा, नेकपा माओवादी केन्द्रका प्रतिनिधि रामशरण सेञ्चुरी र राप्रपाका प्रतिनिधि प्रेमवहादुर अधिकारीले शुभकामना मन्तव्य संगै गाउँपालिकाको सवालमा आफ्नो धारणाहरु राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा नमूना वागेश्वरी क्याम्पसका प्रमुख वलराम खतिवडा, वागेश्वरी माविका प्रधानाध्यापक राजनप्रसाद अधिकारी र रिम्स नेपालका प्रतिनिधि झम्क खड्काले पनि शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।
कार्यक्रममा उपस्थित सहभागीहरुलाई गल्छी गाउँपालिकाका कार्यकारी अधिकृत दिपेन्द्र रेग्मीले स्वागत गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा गाउँपालिकाका निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुका साथै कार्यपालिकाका सदस्यहरु,विभिन्न राजनैतिक दलका प्रतिनिधि, शिक्षक तथा विभिन्न सहकारी र अन्य संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमका अधिकांश वक्ताहरुले नेपाली संस्कृति र परम्पराको संरक्षणमा जोड दिंदै दशै तिहारलाई कम खर्चिलो वनाएर मनाउनु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।


६ आश्विन २०७४, शुक्रबार २१:०८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

३ महिला पर्वतारोही सगरमाथा चढ्दै

काठमाडौं । “महिला आत्मनिर्भरताका लागि पर्वतारोहण” भन्ने नाराका साथ ३ महिला पर्वतारोहीले सगरमाथा आरोहण गर्ने भएका छन् । लाक्पा याङ्जी शेर्पाको नेतृत्वमा याङ्डी शेर्पा र पाशाङ ल्हामु शेर्पाले आगामि.....

अवैध बालुवा खानी वन्द गर्न धादिङका प्रजिअको निर्देशन

 धादिङ–अवैधानिक रुपमा सञ्चालन भइरहेका बालुवा धुने उद्योग फिरफिरे यन्त्रलाई दिइँदै आएको विद्युत्त तुरुन्त.....

सुरुङमार्ग निमार्णको ५ स्थानमा सम्भाव्यता अध्ययन

सरकारको १४औं योजनामा प्राथामिकतामा परेको विभिन्न स्थानमार्फत शुरुङमार्ग निमार्ण गर्ने प्रक्रियालाई अघि.....

यी हुन् देउवा सरकारले नियुक्त गरेका सात प्रदेश प्रमुख

नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्रलाई बाहिरै राखेर सरकारले प्रदेश प्रमुख तोकेको छ । सात प्रदेश प्रमुख मध्ये नेपाली.....

अमेरिकाको न्यूयोर्कमा डम्फु साँझ, घन्कियो म्हेन्दोमाया

अमेरिका-२८५४ औँ खि सोनम ल्होसारको अवसरमा तामाङ सोसाइटी अफ अमेरिका तामाङ सोसाइटी अफ अमेरिका ( टिएसए ) द्धारा डम्फु.....