गल्छी गाउँपालिकामा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम

527 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ आश्विन २०७४, शुक्रबार २१:०८

सम्पादक: Dhading News

21761406_10212306434607882_7917519033215393751_nगल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा  शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
शुक्रवार गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ छाङ्गेश्वर मन्दिर परिसरमा विजयादशमी, शुभदिपावली तथा छठ पर्व २०७४ को पावन अवसरमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
गल्छी गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्णहरि श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि जिल्ला समन्वय समिति धादिङका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल रहनु भएको थियो । कार्यक्रममा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष राधा तिमिल्सिना, नेपाली काँग्रेसका प्रतिनिधि गोपिप्रसाद रिमाल, नेकपा एमालेका प्रतिनिधि नरेश खतिवडा, नेकपा माओवादी केन्द्रका प्रतिनिधि रामशरण सेञ्चुरी र राप्रपाका प्रतिनिधि प्रेमवहादुर अधिकारीले शुभकामना मन्तव्य संगै गाउँपालिकाको सवालमा आफ्नो धारणाहरु राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा नमूना वागेश्वरी क्याम्पसका प्रमुख वलराम खतिवडा, वागेश्वरी माविका प्रधानाध्यापक राजनप्रसाद अधिकारी र रिम्स नेपालका प्रतिनिधि झम्क खड्काले पनि शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।
कार्यक्रममा उपस्थित सहभागीहरुलाई गल्छी गाउँपालिकाका कार्यकारी अधिकृत दिपेन्द्र रेग्मीले स्वागत गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा गाउँपालिकाका निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुका साथै कार्यपालिकाका सदस्यहरु,विभिन्न राजनैतिक दलका प्रतिनिधि, शिक्षक तथा विभिन्न सहकारी र अन्य संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमका अधिकांश वक्ताहरुले नेपाली संस्कृति र परम्पराको संरक्षणमा जोड दिंदै दशै तिहारलाई कम खर्चिलो वनाएर मनाउनु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ आश्विन २०७४, शुक्रबार २१:०८ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका कारण मध्यपहाडी लोकमार्गको धादिङ जिल्लाको खण्ड निर्माण कार्य रोकिन पुगेको छ । बूढीगण्डकी.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

उपाध्यक्ष कँडेलद्धारा धादिङका राष्ट्रिय गौरव आयोजनाको अनुगमन

केशव अधिकारी धादिङ,१२ मंसिर -  धादिङ जिल्लामा सञ्चालित राष्ट्रिय गौरवका आयोजना र अन्य योजनाहरुको राष्ट्रिय.....

Categories