धादिङमा चुनाव तयारी यसरी हुंदैछ [फोटोफिचर]

202 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ५ मंसिर २०७४, मंगलवार २०:४०

सम्पादक: Dhading News

IMG_9957-21112017063803-1000x0मंसिर ५, २०७४-मंसिर १० गते हुने प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा चुनावको तयारी पूरा भएको छ । चुनावका लागि मंगलबार १ हजार ९ सय २१ जना कर्मचारी खटाइएका छन् । मतदान अधिकृत र सुरक्षाकर्मीलाई केन्द्र तोकेर मतदान सामग्री हस्तान्तरण गरिएको प्रमुख निर्वाचन अधिकृत उमेश कोइरालाले जानकारी दिए । जिल्लाका २ निर्वाचन क्षेत्रमा २ सय ७५ मतदान केन्द्र छन् । प्रत्येक केन्द्रमा मतदान अधिकृत, सहायक मतदान अधिकृत, सहायक र सहयोगी कर्मचारी खटाइने कार्यालयले जनाएको छ ।

जिल्लाकै विकट उत्तरी भेगको रुवीभ्यालीमा खटाइएका मतदान अधिकृतलाई मंगलबारै निर्वाचन सामग्री बुझाइएको छ । मतदान अधिकृतसहितको सुरक्षा टोली बिहीबार साँझसम्म कार्यक्षेत्र पुगी मतदानस्थलको तयारी, निषेध क्षेत्र, मतदाता परिचयपत्र, सर्वदलीय बैठकलगायत काम थाल्नेछन् ।

जिल्लामा निर्वाचन सुरक्षाका लागि नेपाली सेनासँगै सशस्त्र प्रहरीका ४ सय ९३, नेपाल प्रहरीका १ हजार ३ सय ९८ र म्यादी प्रहरीको १ हजार ३ सय ५९ जनशक्ति खटिनेछन् । हरेक बुथमा १७ सुरक्षाकर्मी र एक गाउँपालिकामा प्रहरी निरीक्षकको कमान्डमा २ ‘स्ट्राकिङ’फोर्स परिचालन हुने प्रजिअ श्यामप्रसाद भण्डारीले बताए ।

 

-इकान्तिपुरबाट


५ मंसिर २०७४, मंगलवार २०:४० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रत्यक्षतर्फका सबै निर्वाचन क्षेत्रको मतगणना सम्पन्न

काठमाडौं, २७ मंसिर । पहिलो र दोस्रो चरणमा मंसिर १० र २१ गते भएको प्रतिनिधिसभा सदस्य तथा प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको पहिलो हुने निर्वाचित हुने प्रणालीतर्फको मतगणना सम्पन्न भएको छ । प्रतिनिधिसभाको सुनसरी.....

धादिङमा समानुपातिकमा कुन दलले कति मत पायो (सबै बिबरण सहित)

 धादिङ-प्रतिनिधि सभा र  प्रदेश सभा तर्फको प्रत्यक्ष तर्फको सम्पूर्ण सिट जितेको धादिङको  वाम गठवन्धनले.....

सातै प्रदेशमा प्रदेश प्रमुख र अस्थायी राजधानी तोकिँदै

काठमाडौं, २६मंसिर - प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले तीन दिनभित्रै प्रदेशको अस्थायी राजधानी तोकिने बताएका.....

सांसद खेम लोहनीको मतदातालाई आभार

धादिङ-संयुुक्त वाम गठवन्धनको तर्फवाट धादिङ प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र नं २ बाट  प्रतिनिधि सभा.....

Motorcyclist killed in Dhading bike-truck collision

KESHAV ADHIKARI The image of an overturned motorcycle after it had collided with a truck in Gajuri Rural Municipality-2 of Dhading district, on Monday, December 11, 2017. Photo: Keshav Adhikari DHADING: A person died after a motorcycle he was riding on collided with a truck.....