पृथ्वीराजमार्गमा भेटिएको बम निष्क्रिय

70 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ५ मंसिर २०७४, मंगलवार २०:४८

सम्पादक: Dhading News

Bam Bihani Paumpधादिङ, ५ मंसिर  :धादिङको निर्वाचन क्षेत्र नमबर १ मा पर्ने गजुरी गाउँपालिका वडा नं २ बिहानीपम्प नजिकै पृथ्वीराजमार्गमा मंगलबार दिउँसोे सकेट बम भेटिएको छ ।
सडकको कुनामा फलामको सकेट दुवै तिर वन्द गरेर शंस्कापद ढंगबाट मिल्काईएको अवस्थामा भेटिएपछि स्थानीयले तत्काल सो बारेमा गजुरी स्थित इलाका प्रहरी कार्यालयमा जानकारी दिएका थिए ।
शंकास्पद अवस्थामा भेटिएको उक्त बस्तु बम भएको पुष्टि भएपछि गजुरी स्थित देवीदत्त गणबाट खटिएको नेपाली सेनाको टोलीले सो बमको डिस्पोज गरेको थियो । व्यस्त सडकमा बम भेटिएपछि डेढघण्टा जति राजमार्गमा सवारी आवागमन समेत रोकिन पुगेको थियो । सांझ ५ वजे तिर बम निष्क्रिय वनाएपछि प्रहरीले सवारीसाधन गुडन दिएको थियो । पृथ्वी राजमार्ग अन्तरगत धादिङको गजुरी गाउँपालिकाको विहानी पम्प नजिकै राजमार्ग छेवैमा सकेट बम फेला परेपछि राजमार्ग २ घण्टा अवरुद्ध बन्‍न पुग्यो।अज्ञात समूहले बम राखेको हल्ला फैलिएपछि राजमार्गका प्रहरी युनिटहरुले आफ्नो आफ्नो क्षेत्रमा नै सवारी साधनलाइ रोकेर राखेका थिए।

स्थानियले बम जस्तै देखिने फलामको पाइप भेटिएको जानकारी प्रहरीलाइ दिएपछि राजमार्गको दुवैतर्फ सवारी आवागमन बन्द गरेर सेना र प्रहरीको टोलीले अनुसन्धान गरेको थियो।अनुसन्धानको क्रममा बम नै रहेको पुष्टि भएपछि गजुरी स्थित नेपाली सेनाको देविदत्त गणबाट खटिएको बम डिस्पोजल टोलीले बमलाइ सुरक्षित तरिकाले निस्कृय पारी राजमार्ग सुचारु गराएको छ।


५ मंसिर २०७४, मंगलवार २०:४८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रत्यक्षतर्फका सबै निर्वाचन क्षेत्रको मतगणना सम्पन्न

काठमाडौं, २७ मंसिर । पहिलो र दोस्रो चरणमा मंसिर १० र २१ गते भएको प्रतिनिधिसभा सदस्य तथा प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको पहिलो हुने निर्वाचित हुने प्रणालीतर्फको मतगणना सम्पन्न भएको छ । प्रतिनिधिसभाको सुनसरी.....

धादिङमा समानुपातिकमा कुन दलले कति मत पायो (सबै बिबरण सहित)

 धादिङ-प्रतिनिधि सभा र  प्रदेश सभा तर्फको प्रत्यक्ष तर्फको सम्पूर्ण सिट जितेको धादिङको  वाम गठवन्धनले.....

सातै प्रदेशमा प्रदेश प्रमुख र अस्थायी राजधानी तोकिँदै

काठमाडौं, २६मंसिर - प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले तीन दिनभित्रै प्रदेशको अस्थायी राजधानी तोकिने बताएका.....

सांसद खेम लोहनीको मतदातालाई आभार

धादिङ-संयुुक्त वाम गठवन्धनको तर्फवाट धादिङ प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र नं २ बाट  प्रतिनिधि सभा.....

Motorcyclist killed in Dhading bike-truck collision

KESHAV ADHIKARI The image of an overturned motorcycle after it had collided with a truck in Gajuri Rural Municipality-2 of Dhading district, on Monday, December 11, 2017. Photo: Keshav Adhikari DHADING: A person died after a motorcycle he was riding on collided with a truck.....