गल्छीलाई अपाङ्ग मैत्री गाऊँपालिका वनाउने प्रतिवद्धता

253 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० मंसिर २०७४, बुधबार १६:४५

सम्पादक: Dhading News

 

 

गल्छी २० मंसिर ।“सबैका लागि दिगो र समातामुलक समाज उन्मुख रुपान्तरण , कोही पनि नछुटनु दिगो विकासको नारा , अपाङ्ग मैत्री योजना कार्यन्वयनमा जुटौ हामी साराˮ भन्ने मुल नाराका साथ २६ औ अन्तराष्ट्रिय अपाङ्ग दिवशको अवसरमा गल्छी गाऊँपालिका र सिड्स धादिङको सम्पूक्त आयोजनामा भएको गाऊँपालिकाका निर्वाचीत प्रतिनिधिहरु संगको अन्तरक्रिया कार्यक्रममा सहभागी वडा अध्यक्ष एबं पालिका अध्यक्षले यस अघि निर्वाचित भएको समय तत्काल वजेट विनियोजन गर्न पर्ने अवस्थामा संबोधन हुन छुटेको भएता पनी आगामी परिषदवाट गाऊँपालिकालाई अपाङ्गमेत्री वनाउन आवश्यक योजना र वजेट व्यवस्था गर्ने प्रतिवद्धता सहित आवश्यक सहयोगका लागी यस क्षेत्रमा काम गरिरहेका सस्थाहरुले सहयोग गर्न आग्रह गर्नु भएको थियो ।
कार्यक्रममा सिड्स धादिङका कार्यकारी निर्देशक गोकर्ण रुपाखेती ले कार्यक्रमको उद्धेश्य र स्थानिय सरकारको प्रथामिकताका बिषयमा जानकारी गराउनुका साथै अपाङ क्षेत्रका अभियान कर्ता राजु रेग्मी जिल्ल वाल कल्याण अधिकृत हरि प्रसाद उप्रेती, प्रदिप लोहनी , दिल वहादुर रम्तेल लगाएतले बिभिन्न बिषयमा प्रस्ट पार्नुभएको कार्यक्रममा अपाङता भएका व्यक्तिहरु र जनप्रतिनिधिहरुले दिवशलाई दिवशमा सिमित नगरी उपलब्धि हाशिल गर्न सक्ने वनाउनु पर्ने वताउनु भएको थियो । सो अवशरमा नेपाल सरकारको स्थानिय तह सञ्चालन कार्यदेश र ऐनमा भएको व्यवस्थालाई तत्काल कार्यन्वयनमा ल्याउन समन्वय समिति गठन गरी परिचालन गर्ने प्रतिवद्धता रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० मंसिर २०७४, बुधबार १६:४५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories