“ङोरी मुपाला बोरी खपला वि ,बोरी मुपला का ङोरी खपला “

1120 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ पुष २०७४, सोमबार ०९:२५

सम्पादक: Dhading News

 

 


25437058_10210063450363105_2063549367_nधादिङका उदियमान गायक तथा संगितकार रोशन फ्युवा नयाँ गित लिएर दर्शक सामु आएका छन ।उत्तरी धादिङको विकटमा रहेको खनियाबास गाउँपालिकाको दार्खामा जन्मिएका फ्युवा म्हेन्दोमाया संस्कृतिलाई गित, संगित तथा चलचित्र मार्फत संरक्षण गर्दै प्रचार प्रसारमा  सक्रिय छन ।  फ्युबा को नयाँ म्हेन्दोमाया गीत ल्हाप्साङ्कर्पो म्युजिक सेन्टर प्रा लि को अफिसिएल च्यानल बाट सार्वजनिक भएको हो । “ङोरी मुपाला बोरी खपला वि , बोरी मुपला का ङोरी खपला -” भाग्यमा भएको भाग मा परेको कि भाग मा भएको भाग्यमा परेको भन्ने सान्दर्भिक शब्द हरुको सम्योजन रहेको यस् गीतलाई गायक आँफैले रचना गरी संगीत  भरेका छन । गायन मा फ्युबा लाई चर्चित सेलो गायिका जितु लोप्चन  र अभिनय मा म्हेन्दोमाया गायिका तथा मोडल छिमी मम्बा ले साथले साथ दिएकी छिन भने जसमा बालकलाकार  तेन्जिङ सोनाम र कुसुम तमाङ लाई समेत  हेर्न सकिन्छ मङ्सिर महिनाको अन्तिम दिन सार्नजनिक गरेको भिडियोलाई सबैले तारिफ गरेको फ्युबाले बताए ।
धेरै गीत तथा चलचित्र हरुमा निर्देशन गरिसकेका फ्युबाको यो पहिलो अभिनय भने होइन तर यो भिडियोमा फरक तरिकाले आफुलाई प्रस्तुत गरेको उनि बताउछन । फ्युबा को सोचलाई निर्देशक राज किङ वाइबा ले निर्देशन् र मरुभुमिले छायांकन  गरेका छन् ।दोस्रो म्हेन्दोमाया म्युजिक  अवार्ड लाई लक्षित गरी भनाएको यस् भिडियो मा मान्छेको जीवन मा अाइपर्ने समयक्रम लाई देखाउन खोजिएको छ । ४ वटा खन्ड मा बिभाजित रहेको दृष्यहरुमा  फ्युबा र छिमी मम्बा को काल्पनिक जोडी निकै सुहाएको देखिन्छ ।


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ पुष २०७४, सोमबार ०९:२५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of Bandipur Municipality-1 and Sandeep Pariyar, 18, of Bhanu Municipality-1 in Tanahun district. Police recovered a huge cache of illegal drugs–Spasmo and Tramadol– wrapped with clothes hidden inside their bags while carrying out routine security.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

धादिङमा मनाईयो पाँचौं योग दिवस

धादिङ, १ माघ - धादिङमा पाँचौं राष्ट्रिय योग दिवस मनाइयो । जिल्ला आयु्र्वेद स्वास्थ्य केन्द्रको आयोजनामा जिल्ला.....

Categories