कृषि बिकाश बैंक गजुरीका ऋण अधिकृत शेर्पाको सवारी साधनको ठक्करबाट मृत्यु

65 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १ फाल्गुन २०७४, मंगलवार १५:३२

सम्पादक: Dhading News

furnamgel-sherpaकृषि बिकाश बैंक गजुरी धादिङका ऋण अधिकृत फुरनाम्गले शेर्पाको अज्ञात सवारी साधनको ठक्करबाट मृत्यु भएको छ । सोमवार बिहान घरबाट कार्यालय गजुरीतर्फ जाने क्रममा सातदोवाटोमा बस चढन आएका शेर्पाको थसीखेलस्थित मुल सडकमा अज्ञात सवारी साधनले ठक्कर दिई घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो ।

बिहान साढे ५ बजे भएको सो घटनामा अहिलेसम्म प्रहरीले कुनै पनि सवारी साधन पक्राउ गर्न सकेको छैन । लामो समयसम्म एएटा सरकारी अधिकृतको हत्या गरी फरार सवारी साधन खोज्नेतर्फप्हरी नलागेपछि हत्या गरी फरार सवारी साधन तत्काल खोजी न्याय दिलाउन दोलखाका प्रतिनिधिसभा सदस्य पार्वत गुरुङ र प्रदेश सभा १ का सांसद बिशाल खडका प्रहरी कार्यालय पुगेका छन ।

दोलखाको जिरी नगरपालिका २ स्यामा निवासी शेर्पाको हत्या गर्ने सवारी साधन खोज्न दुवै नेताले ललितपुर प्रहरी प्रमुख एसएसपी गणेश ऐनदेखि सातदोवाटो प्रहरीका प्रमुखलाई आग्रह गरेका छन । तर प्रहरीले अहिलेसम्म अनुसन्धान जारी रहेको बताए पनि सवारी साधन पत्ता लगाउन सकेको छैन । बाटोमा हिर्काएर भागेको सवारी फेला पर्न नसक्दा मृतकको सवसमेत अस्पतालबाट उठन सकेको छैन ।

अहिले शेर्पाको शव पाटन अस्पतालमा रहेको छ । एमाले नेता गुरुङ र माओवादी नेता खडकाले तत्काल ज्यान मारेर भाग्ने सवारी पत्ता लगाएर कार्वाही गर्न माग गरेका छन ।


१ फाल्गुन २०७४, मंगलवार १५:३२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

छुट्टाछुट्टै स्थानमा दुर्घटना, दुईको मृत्यु , एक घाईते

धादिङ, १२ फागुन - शनिवार विहान धादिङ जिल्लाको दुई छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि दुई जनाको ज्यान गएको छ भने एक जना घाईते भएका छन् । धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नं १ कालिका मन्दिर नजिकै.....

धादिङमा पुनर्निर्माणमा महिलाहरू सक्रिय

धादिङ -बन्दै गरेको घर, चाहे जग खन्दै होस् या गाह्रो लगाउने चरणमा । बन्दै गरेको हरेक नयाँ घरमा महिला कामदार.....

पार्टी तथा भातृ संगठनकाे अधिवेशन रोक्ने एमालेकाे निर्णय

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकिकरणको सहमति भइसकेको भन्दै एमालेले पार्टी कमिटी र भातृ संगठनका.....

राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा

काठमाडौं, फागुन १० - निर्वाचन आयोगले राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा गरेको छ। आयोगले.....

सुत्केरीढुंगाबाट चरेश सहित दुई जना पक्राउ

धादिङ, ८ फागुन - धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ सुत्केरीढुंगाबाट प्रहरीले प्रतिवन्धित लागुऔषध चरेश बरामद.....